TORRI: „Niemożliwe Karsdorp po wczorajszych słowach”

Pasjadosportu.pl » TORRI: „Niemożliwe Karsdorp po wczorajszych słowach”

maksymalne słuchanie-nowości

Powrót Roma, czekając na wyzwanie przeciwko Bolognie 4 stycznia. Augusto Ciardi podsumowuje niektórych zawodników, którzy zawiedli oczekiwania MourinhoGdybym był dziś Mourinho, to rozczarowałbym się Mancinim, Pellegrinim, Zaniolo, Spinazzolą i Cristante. Rozczarowanie nie oznacza poczucia zdrady”.Francesco Balzanikoncentruje się na kwestii Karsdorpjeśli miałbym obarczyć Romę winą, to jest nią niewątpliwie fakt, że nie odsunęła jeszcze zawodnika od składu, co oznacza wyraźną oznakę słabości”

_____

To i wiele więcej w’Maximum Listening’,kolumna deLAROMA24.ITkuratorowany przez redakcję spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Jeśli nie będzie czkawki, Dybala zagra od pierwszej minuty przeciwko Bolognie. Solbakken? To nie była prośba Mourinho, przed wrzuceniem go do pudła trener będzie chciał go lepiej poznać (ROBERTO MAIDA,Radio 104,5, Sport)

Teraz drużyna musi wziąć odpowiedzialność, nie możemy się czepiać tylko Dybali i powrotu Wijnalduma (LUIGI FERRAJOLO,Radio 104,5, Sport)

Mecz z Bologną to must-win, Roma nie ma innej opcji. Tabela ligowa nakazuje, że nie może być już mowy o błędach. Bez zwycięstwa Romy grozi już mistrzostwo (ALESSANDRO VOCALELLI,Radio 104,5, Sport)

Myślę, że Zaniolo to problem, w Trigorii chyba nie szaleją, skoro oceniają pewne oferty. To są powody biznesowe, które kibice powinni nauczyć się rozumieć (FABRIZIO RONCONE,Tele Radio Stereo, 92.7)

Dużym wyzwaniem dla Mourinho będzie sprawienie, by Abraham i Zaniolo ( m.inGIANLUCA LENGUA,Radio 104,5, Sport)

Jeśli Roma sprowadzi w styczniu Solbakkena i Frattesiego, będzie to odpowiedź na ból brzucha Mourinho. Karsdorp? Po wczorajszych słowach jest nie do zagrania na boisku, wolałbym żeby grał Missori (PIERO TORRI,Tele Radio Stereo, 92.7)

Chyba słowa Carnevali o Frattesim nie spodobają się Tiago Pinto…. (ANDREA DI CARLO,Tele Radio Stereo, 92.7)


W Romie na rynku jest kilku zawodników, którzy pozostają w składzie. Ta sytuacja boli wszystkich. Myślę, że Karsdorp chce iść dalej (ROBERTO PRUZZO, Radio Radio, 104.5, Poranne radio, sport i wiadomości)

Czytaj również:  Buruk (trener Galatasaray): "Belotti jest jednym z naszych celów, ale chce zostać we Włoszech

Dybala mógł wrócić jeszcze wcześniej. Skoro grał mało, to mógł zacząć treningi już kilka dni temu (FERNANDO ORSI, Radio Radio, 104.5, Poranne radio, sport i wiadomości)

To, że Dybala jest ważny dla Romy to oczywistość, jest o klasę lepszym piłkarzem od pozostałych (MARIO MATTIOLI, Radio Radio, 104.5, Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Gdybym był dziś Mourinho, to rozczarowałbym się Mancinim, Pellegrinim, Zaniolo, Spinazzolą i Cristante. Rozczarowanie nie oznacza poczucia zdrady. Ale czy ktoś jest zadowolony z tych pierwszych trzech miesięcy? (AUGUSTO CIARDI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Smalling? Można też zdecydować się na nieprzedłużanie jego kontraktu, ale w takim przypadku trzeba wtedy pozyskać silniejszego zmiennika, a wiemy, że za silnego obrońcę płaci się dziś bardzo dużo zarówno pod względem cenowym, jak i zarobków, więc trzeba się nad tym dobrze zastanowić, wróćmy więc do kwestii zarobków Manciniego i Cristante, które stworzyły precedens, który nie pomaga Romie w negocjacjach z innymi zawodnikami, nawet silniejszymi niż ci wymienieni powyżej (ANTONIO HAPPY, Centrum Dźwięku Sportu 101.5, daję wam Tokio)

Myślę, że nie ma już szans na pozostanie Karsdorpa w Romie, tym bardziej po wczorajszych słowach jego prawnika, które uznałem za całkowicie nie na miejscu, po tym jak powiedziałem, że jeśli miałbym winić Romę, to zdecydowanie za to, że nie odsunęła jeszcze zawodnika od składu, to oznacza wyraźną oznakę słabości i odczuwa się brak ważnego menedżera właśnie w tego typu sytuacjach (FRANCESCO BALZANI,Centrum Dźwięku Sportu 101.5, daję wam Tokio)

Czytaj również:  Instagram: Zaniolo lubi bramkę Galatasaray w meczu z Trabzonsporem (FOTO)