TIMPANO: „Zaniolo away? Zbyt mało czasu na znalezienie zastępstwa

Pasjadosportu.pl » TIMPANO: „Zaniolo away? Zbyt mało czasu na znalezienie zastępstwa

big-massimo-ascolto-new

Powrót Romy na boisko zbliża się wielkimi krokami, gdyż oficjalnie otwierają sezon na Stadio Olimpico goszcząc Cremonese w poniedziałek o 18:30. „Roma wydaje się być stworzona do gry 4-3-3” opinia Roberto Pruzzo. Na temat wyborów w poniedziałek, Stefano Agresti wyraża się następująco: „Dla mnie, Zaniolo może być na zewnątrz, ale nie byłbym zaskoczony, gdyby Wijnaldum był na ławce”.

Na koniec słowa Augusto Ciardiego: „Nikt nie może odebrać mi swobody w mówieniu, że Giallorossi mogą już teraz rywalizować o podium, a po skompletowaniu składu mogą nawet spróbować zdobyć Scudetto.”.

Guglielmo Timpano mówi o Zaniolo: „Jeśli dziś zapukają do drzwi z 50 milionami, to moim zdaniem Roma i tak go nie da. Nie ma czasu na znalezienie zastępstwa”. Roberto Maida natomiast rozwodzi się nad Abrahamem: „On potrzebuje trochę czasu, aby dostosować się do tej nowej drużyny.”

_____

To i wiele więcej w „Massimo Ascolto„, felietonie LAROMA24.IT red. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Jeśli dziś zapukają do drzwi z 50 mln za Zaniolo, to moim zdaniem Roma i tak go nie da. Ponieważ nie miałbyś już czasu na szukanie zamiennika (GUGLIELMO TIMPANO, Tele Radio Stereo, 92,7)

Wielkim węzłem Romy w mojej opinii jest Tammy Abraham: potrzebują trochę czasu, aby pozwolić mu na adaptację do nowego typu zespołu, teraz Giallorossi przyjeżdżają z 3-4 zawodnikami na skraju obszaru (ROBERTO MAIDA, Radio Radio, 104.5, Radio Radio lo Sport)

Jeśli Roma nie pokona Cremonese, trzeba będzie zadać poważne pytania, po tym wszystkim, co mówiliśmy tego lata (GIANLUCA LENGUA, Radio Radio, 104.5, Radio lo Sport)

Dużo dla Romy, ale pomijając Zaniolo widzianego w pierwszym dniu wydaje się skomplikowany…Belotti? Byłby świetną alternatywą (MATTEO RAIMONDI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino Sport & News)

Trudno pominąć Zaniolo. Roma wydaje się być stworzona do gry systemem 4-3-3, ale nie wydaje się to prawdopodobne, biorąc pod uwagę gwarancje, jakie daje tylna trójka. Na boisku wystawiłbym wszystkich z dobrymi nogami. Ale uważaj na Cremonese, każda drużyna zasługuje na szacunek (ROBERTO PRUZZO, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino Sport & News)

Jeśli w fazie nieposiadania jest poświęcenie, mogą współistnieć gracze o wielkiej jakości. W przeciwnym razie co tydzień Mourinho będzie musiał wyciągać jednego lub dwóch. Z takimi drużynami jak Cremonese można coś spróbować: przeciwnik nie jest biedny, ale trochę bardziej przystępny (NANDO ORSI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino Sport & News)

Zaniolo musi zagrać w poniedziałek, z tysiąca powodów, żeby nie podsycać kolejnych plotek. Roma potrzebuje takiego gracza jak Belotti, który byłby czymś więcej niż zastępcą Abrahama, grałby dużo w Giallorossi (RINALDO BOCCARDELLI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Roma-Cremonese? Mourinho będzie musiał kogoś pominąć. Dla mnie Zaniolo może zostać na zewnątrz, ale nie zdziwiłbym się, gdyby to Wijnaldum został na ławce. Holender jest fantastycznym zawodnikiem, ale pozostali, w pierwszym meczu ligowym, dali dobre show (STEFANO AGRESTI, Radio, 104,5, Radio Mattino Sport & News)

Przeciwko Cremonese zostawiłbym Wijnalduma, natomiast z Juve prawdopodobnie wystawiłbym Holendra. W tej chwili pozostawienie Zaniolo wydaje mi się nonsensem. Belotti? To ktoś, kto bez problemu znalazłby się na ławce Romy (FURIO FOCOLARI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino Sport & News)

Trener Romy może wreszcie pozwolić sobie na wybór, Roma nie miała takiej obfitości od lat. Nikt nie może odebrać mi wolności w twierdzeniu, że Giallorossi mogą już teraz rywalizować o podium, a uzupełniając skład mogą nawet spróbować zdobyć Scudetto (AUGUSTO CIARDI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Friedkinsowie byli mądrzy, zrozumieli, że najpierw trzeba reaktywować pasję kibiców. Jak we wszystkim, nawet wśród przedsiębiorców istnieją kategorie: inteligentni i mniej inteligentni (ANTONIO FELICI, Centro Suono Sport, 101,5, Te la do io Tokyo)

Uważaj bo Roma-Cremonese to klasyczny mecz w którym masz wszystko do stracenia, musisz przyjechać z 6 punktami w starciu z Juventusem (ROBERTO INFASCELLI, Tele Radio Stereo, 92,7)