Sampdoria kontra Roma, Audero: „Ciężki mecz, porażka boli. Kara ułatwiła Giallorossim” (WIDEO)

Pasjadosportu.pl » Sampdoria kontra Roma, Audero: „Ciężki mecz, porażka boli. Kara ułatwiła Giallorossim” (WIDEO)

pellegrini-cristante-samp-roma-e-audero

Emil Audero, bramkarz Sampdorii, wypowiedział się dla oficjalnych kanałów klubu blucerchiato po zakończeniu meczu z Romą, który zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść Giallorossich dzięki karnemu Pellegriniego. Jego wypowiedzi.

„Niestety wychodzimy z tego meczu bez punktów i to boli, bo dzisiaj nasza pozycja w klasyfikacji nie odpowiada nam i absolutnie potrzebujemy punktów, musimy gdzieś zacząć. Z punktu widzenia agonistycznego zagraliśmy dziś dobry mecz, również pod kątem tego, o co prosił nas trener, był to dobry sprawdzian, szczególnie na drugich piłkach, na agresywności i na wygranych kontrach. To normalne, że dzisiaj to za mało, ale jak już mówiłem wcześniej musimy wyjść z tych sytuacji jako prawdziwi mężczyźni. Jestem przekonany, że dzięki pracy wyjdziemy z tych sytuacji. Dla każdej drużyny posiadanie rzutu karnego na kilka minut przed kopnięciem jest ulgą, dla zarządzania tym, co jest wtedy atmosferą meczu.”

„Dla nas od razu było pod górkę, w pierwszej połowie było mało, a w drugiej trochę więcej szans dla nich. W sumie był to twardy mecz, ale musimy spróbować podnieść nieco poprzeczkę, zaczynając od treningu.”

„Myślę, że praca jest środkiem, dzięki któremu można wyjść z takich sytuacji, oczywiście do każdego meczu podchodzimy jak do finału, to normalne, że musimy iść w poszukiwaniu punktów ze wszystkim, co mamy, jestem przekonany, że przy zwycięstwie wszystko może się odwrócić i mogą się otworzyć różne scenariusze.”

Czytaj również:  Antwerpia, Nainggolan pali na ławce przed meczem ze Standardem Liege: zawieszony na czas nieokreślony (ZDJĘCIA i RELACJA PRASOWA)