Rüdiger traci otwierający Puchar Świata – Japonia zmienia mecz z Niemcami

Pasjadosportu.pl » Rüdiger traci otwierający Puchar Świata – Japonia zmienia mecz z Niemcami

Drużyna narodowa

Teraz Antonio Rüdiger rozpoczął również Mistrzostwa Świata w 2022 roku. Ale zupełnie inaczej niż się spodziewano: z porażką! Mimo objęcia prowadzenia w pewnym momencie, drużyna przegrała z Japonią 1:2 (0:1).

Madrytczyk przez długi czas rozgrywał solidny mecz w swoim dopiero drugim występie na mundialu, ale po tym, jak po wyprowadzeniu Ilkaya Gündogana na prowadzenie przez Ilkaya Gündogana z karnego (33.) mimo kilku okazji jedenastka DFB stawała się coraz bardziej pasywna, Niemcy zaczęli się chwiać pod naporem Japonii. Następnie Ritsu Doan (75.) i Takuma Asano (83.) ukarali reprezentację Niemiec i zapewnili sensację.

Podobnie jak Luka Modric, Rüdiger również rozpoczął zatem bez zwycięstwa w Katarze. Do tej pory tylko Aurelien Tchouaméni i Eduardo Camavinga mogli świętować trzy punkty z Francją, ale w trakcie środowego spotkania więcej Blancos może pójść w ślady Hiszpanii i Belgii. Na 29-letnim obrońcy Niemców ciąży jednak presja – w drugim meczu grupowym z Hiszpanią (niedziela, godz. 20.00) trzy punkty muszą przyjść.

/21630049872/Realtotal_bet365_News

/21630049872/Realtotal_bet365_mobil_320x50

Read More

Czytaj również:  Nicea: Didier Digard ostrożny przed meczem rewanżowym z Sheriffem Tiraspol