Roma Primavera, Guidi: „Jest gorycz, przegraliśmy z powodu dwóch ingrediencji. Teraz głowa do Coppa Italia”

Pasjadosportu.pl » Roma Primavera, Guidi: „Jest gorycz, przegraliśmy z powodu dwóch ingrediencji. Teraz głowa do Coppa Italia”

federico-guidi-3

ASROMA.COM – Federico Guidi, trener Roma Primavera, wypowiedział się na oficjalnych kanałach klubu po zakończeniu porażki 2-1 u siebie z Fiorentina. Giallorossi zdobyli wyrównanie w 89. minucie dzięki Pisilliale sieć Capasso w 94. minucie dał Violi trzy punkty. To są słowa trenera Capitolini.

Jego analiza tego meczu?
„Jest gorycz, bo na boisku zasłużyliśmy na więcej. Popełniliśmy dwa ingrediencje, nad którymi musimy popracować. Pierwsze to na pewno nieostrożność, drugie to chęć pójścia i wygrania meczu, narażając się na gola, którego absolutnie nie powinniśmy byli zdobyć. To są błędy, które są częścią rozwoju młodzieży, nie ma doświadczenia. Będzie to lekcja na przyszłość”.

Roma pokazała, w każdym razie, wielki charakter.
„Zespół dominował na boisku, naciskał, grał całą drugą połowę na połowie Fiorentiny. Byliśmy dobrzy w odzyskaniu go, z bramką o wielkiej jakości, rozczarowanie bierze się z tego, że kiedy popełniasz błędy, odbierasz grę, musisz mieć klarowność, aby przywieźć do domu nawet remis, po restarcie może się to zdarzyć. W każdym razie, jeśli będziemy grać tak jak w drugiej połowie, wyniki przyjdą”.

Teraz są inne zobowiązania, począwszy od Coppa Italia w przyszłym tygodniu.
„Myślmy teraz o Coppa Italia, zaczynamy we wtorek przeciwko Lecce. Stworzyli nam już tyle problemów w lidze. Następnie czeka nas Sassuolo. To będzie trudny tydzień ze względu na zobowiązania, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Ale będziemy gotowi. Tak naprawdę ten policzek, który przyjęliśmy w finale, musimy nosić w sobie, aby mieć wielką motywację i ducha zemsty”.

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEGO WYWIADU

Czytaj również:  Instagram, nadmorski relaks dla Dybali: "Happy Ferragosto my friends" (FOTO)