Roma Primavera, Guidi: „Frosinone niezwykle konkurencyjne, będziemy potrzebowali koncentracji i pokory” (WIDEO)

Pasjadosportu.pl » Roma Primavera, Guidi: „Frosinone niezwykle konkurencyjne, będziemy potrzebowali koncentracji i pokory” (WIDEO)

federico-guidi-5

Federico Guidi, trener Roma Primavera, wypowiedział się dla oficjalnych kanałów klubu w przeddzień meczu z Frosinone, zaplanowanego na jutro na godzinę 13:00 i obowiązującego w jedenastym dniu mistrzostw. Jego komentarz: „Do 12 listopada będziemy mieli przed sobą dwóch przeciwników, którzy bardzo dobrze radzą sobie w lidze. Wiedzieliśmy, że Juventus może być bohaterem, natomiast Frosinone jest niespodzianką, ale dla mnie i mojego sztabu nie aż taką, bo znaliśmy jakość sztabu technicznego i składu. To niezwykle konkurencyjna, zorganizowana drużyna, która wie jak grać kompaktowo, ponadto posiada elementy budzące wszelki szacunek: zasługuje na ranking, który robi i będzie bohaterem do końca.”

Jakiego meczu powinniśmy się spodziewać?
„Spodziewam się, że Frosinone będzie próbowało prowadzić grę. To zespół, który wie jak naciskać i ma tę przewagę, że pracował razem przez dwa sezony, więc pomysły personelu technicznego są przyswojone. Są agresywni, umieją dryblować i są groźni przy setkach. Jutro potrzebna będzie koncentracja i pokora. Spodziewam się, że będziemy cierpieć przez długie odcinki meczu.”

? Jutro o 13:00 jest Frosinone v Roma w #Primavera1TIM!

?️ Oto słowa trenera Guidi przed wyzwaniem pic.twitter.com/eb0DOgYSxr

– AS Roma (@OfficialASRoma) November 4, 2022

Czytaj również:  Calciomercato Roma, z Francji: Giallorossi w wyścigu z Napoli, Betisem i Eintrachtem Frankfurt o Aouara