Roma kontra Juventus: Dodatkowe bilety w sprzedaży dla abonentów Plusa (PRESS RELEASE)

Pasjadosportu.pl » Roma kontra Juventus: Dodatkowe bilety w sprzedaży dla abonentów Plusa (PRESS RELEASE)

fani - chusty

La Rzym ogłosił na swojej oficjalnej stronie internetowej nowość dla posiadaczy karnetów Plusa dotyczącą wyzwania przeciwko Juventuszaplanowany na niedzielę 5 marca 2023 roku na godzinę 20:45. Bilety na ten mecz były już do nabycia dzięki inicjatywie uruchomionej przez klub, w ramach której m.in.trzy pakiety dwumeczowe a jeden z nich to wyzwania z Juventus e Sassuoloto jest ta notatka: Polowanie na bilety na mecz Roma v Juventus, zaplanowany na 5 marca 2023 roku, rusza w środę 14 grudnia o godzinie 16! Choć na razie tylko te dodatkowe są zarezerwowane dla abonentów Plusa!

Pierwsza faza sprzedaży biletów na jedno z najbardziej serdecznych wyzwań dla kibiców Romyjest w rzeczywistości zarezerwowana dla nich.

Od godziny 16.00 wyłącznie abonenci Plusa będą mogli skorzystać z dedykowanej ceny na zakupdodatkowe bilety nawet w sektorach innych niż ich własny abonament.

Aby skorzystać z przedsprzedaży, tylko online, wystarczy zalogować się wpisującPNR i data urodzenia. Każdy abonent Plusa może zakupić maksymalniedwa bilety w jednej transakcji.

Kolejne kroki sprzedażowe zostaną ogłoszone przez Klub w ciągu najbliższych tygodni”.

(asroma.com)

PRZEJDŹ DO OFICJALNEJ NOTY

Czytaj również:  Cagliari: Ranieri bliski powrotu, brakuje tylko oficjalnego komunikatu