Roma Femminile, Di Guglielmo przedłuża umowę do 2026 roku: „Dziękuję, że wierzyliście we mnie nawet podczas mojej kontuzji” (FOTO)

Pasjadosportu.pl » Roma Femminile, Di Guglielmo przedłuża umowę do 2026 roku: „Dziękuję, że wierzyliście we mnie nawet podczas mojej kontuzji” (FOTO)

Kolejne odnowienie w domu Roma Femminile. Po Elisie Bartoli, przyszła kolej na Lucia Di Guglielmo, która przedłuża swój kontrakt z klubem Giallorossi do czasu 2026. „Chciałbym podziękować klubowi za to, że nadal wierzył we mnie nawet podczas tych miesięcy, kiedy byłem kontuzjowany”powiedział numer 3 Giallorossich. Zadowolenie z osiągniętego porozumienia również od Betty Bavagnoli, Head of Women’s Football:’Nawet w najtrudniejszych momentach Lucia zawsze pokazywała swój profesjonalizm i wielkie przywiązanie do koszulki’.

As Roma ma przyjemność ogłosić, że Lucia Di Guglielmo przedłużyła swój kontrakt z klubem do 30 czerwca 2026 roku.

Lucia przybyła do Romy w zeszłym sezonie i od razu stała się punktem odniesienia dla zespołu, dzięki umiejętności gry jako niski zawodnik zewnętrzny zarówno z prawej, jak i lewej strony.

„Jestem bardzo szczęśliwa, że przedłużyłam swój kontrakt i chcę podziękować klubowi za to, że nadal we mnie wierzył nawet w tych miesiącach, kiedy byłam kontuzjowana”, wyjaśniła Lucia.

„Nie mogę się doczekać powrotu na boisko, aby pomóc moim kolegom z drużyny w perspektywie ostatniej części sezonu”.

Numer 3 Giallorossich zaliczył do tej pory 29 występów i zdobył 2 bramki przeciwko Juventusowi oraz Fiorentinie.

’Jesteśmy szczególnie zadowoleni z przedłużenia kontraktu Lucii. To było dla niej kilka trudnych miesięcy z powodu kontuzji, ale to nigdy nie umniejszyło naszej pewności, że chcemy przedłużyć jej kontrakt’ skomentowała Betty Bavagnoli, szefowa Women’s Football.

’Nawet w najtrudniejszych momentach Lucia zawsze pokazywała swój profesjonalizm i wielkie przywiązanie do koszulki.

Gratulacje, Lucia!

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ INFORMACJI PRASOWEJ

Czytaj również:  Lazio-Torino, Sarri: "Karny od sędziów, Ghersini musi zostać zatrzymany. 15 punktów dla Juve? Mistrzostwo wypaczone"