ROMA-CREMONESE: karty raportowe. CELIK „Splatter” 3,5

Pasjadosportu.pl » ROMA-CREMONESE: karty raportowe. CELIK „Splatter” 3,5

roma-cremonese-coppa-italia-stadium-olimpico-tifosi

LAROMA24.IT (Mirko Bussi) – Kolejny dzień zwykłego szaleństwa. Tak samo szalony jak zobaczenie m.in Rzym popadając w ruinę z powodu osunięcia się w którą zarząd Puchar Włoch. Tak samo jak szalony jest pomysł, by myśleć o sobie autonomicznie, nagle, bez Dybala.

Równie szalone, jak uświadomienie sobie, że bez swoich supermocy m.in Rzym nie może odebrać tego, co powinno, z rąk tych, którzy do dziś nie pokonali żadnej drużyny Serie A, nie licząc karnych.

Tak samo szalony jak plan awaryjny, który nie ma innej warstwy niż różaniec z krzyżyków, podczas gdy wszystko dookoła się podpala.

Szalony, bardziej niż cokolwiek innego, że do podpisania tego wszystkiego jest José Mourinho.

RUI PATRICIO 5,5 – Podnosi trujący żużel bez rękawic. Zainfekowany.

MANCINI 4 –zaczyna się nerwowo, kończy histerycznie.OD 46′ ZALEWSKI 5 -trochę na lewo, gdzie jego crossy oferują Sarr kilka sekund komfortowego relaksu na ziemi. Potem na prawo, gdzie obija pośladki i plecy w poszukiwaniu kolejnego crossa.

KUMBULLA 3,5 –gnojowica wylewa się na boisko z błędu w kabinie sterowniczej.OD 46′ SMALLING 5 –zapewnia kolejną porcję wyrażeń za nieprzemyślany strzał z dogodnej pozycji.

IBANEZ 5 –wszystko ciemnieje w miarę wślizgów pozostawiając jasną drogę do 0-2.

CELIK 3,5 –zamienia horror pierwszej połowy na splatter drugiej połowy.

CRISTANTE 4,5 –tęcza dla Tahirovica zaciera się pod hałasem błędów technicznych, które po niej grają.OD 46′ MATIC 5,5 –przychodzi, by połączyć jeśli nie wszystkich, to przynajmniej centralne komórki. Kończy się przylgnięciem do odbiornika.

TAHIROVIC 5 –wymuszony, gdy sprawa staje się większa od niego. OD 57′ ABRAHAM 5 –skręca w poszukiwaniu miejsca parkingowego, gdy wszyscy są w domu Cremonese. A gdy otwiera się dla niego miejsce, to przy tym manewrze rozbija się o słupek.

Czytaj również:  Facebook, Roma daje koszulkę mistrzowi świata ISKA w kickboxingu Faraoniemu. Sportowiec: "Zaszczyt, dziękuję za prezent" (FOTO)

EL SHAARAWY 5 – Pozostaje poza grą.

VOLPATO 5 –niewiele kombinuje w ciągu trzech kwadransów, w których pozostali walczą, by ruszyć z nikąd. OD 46′ DYBALA 5 –wstawiony niemal bardziej jako pogromca umysłów, niż po to, by dostać się w ręce Romy: bliżej mu do czwartego człowieka niż serca gry.

PELLEGRINI 4,5 –w zespole, który z trudem artykułuje sensowne myśli i konstrukcje, jego błędy gramatyczne podwajają problemy ze zrozumieniem. Nie do przetłumaczenia.

BELOTTI 6 – W otaczającej go pustce, jego głośne walenie odbija się echem.

MOURINHO 4,5 – Dlaczego nie Dybala – piechota, Matic – rakiety morskie, Smalling – flak, żeby ugryźć najlepszą szansę sezonu? Albo dlaczego Roma nie może pokonać Cremonese u siebie bez swojego najlepszego stroju, bo.

@MirkoBussi