Pasjadosportu.pl » Roma bez przerwy, Sampdoria w poniedziałek. Zalewski wśród 20 kandydatów na Golden Boy 2022. Primavera pokonała Veronę 1-0

trigoria-zaniolo-21

Po pokonaniu Betisu dobrym remisem na wyjeździe, Roma wraca od razu do pracy, aby przygotować się do kolejnego ligowego spotkania: mecz zaplanowano na poniedziałek o 18:30, a przeciwnikiem będzie prowadzona przez Dejana Stankovica Sampdoria.

Wielkie osiągnięcie dla Nicoli Zalewskiego, który znalazł się na liście finałowej 20 kandydatów do nagrody Golden Boy 2022.

Fundamentalne zwycięstwo Primavery, która wygrała 1-0 z Hellasem Verona: punktował zwykły Cassano. Decydujące znaczenie miał również Boer, który uratował Giallorossich zapisując na swoim koncie rzut karny w końcówce meczu.

LINKI DO GŁÓWNYCH WIADOMOŚCI DNIA

GASPORT – ROMA, DESTINY IN YOUR HANDS

CORSPORT – DYBALA, NASTRÓJ JEST CZARNY. UŚMIECH DLA WIJNALDUMA

I VOTO DEGLI ALTRI – MANCINI „SUPER”, CAMARA „NIEŹLE, ALE MUSI SIĘ ROZWIJAĆ”

EUROPEJSKI ZŁOTY CHŁOPIEC 2022: ZALEWSKI NA LIŚCIE 20 FINAŁOWYCH KANDYDATÓW

PRIMAVERA, ROMA-VERONA 1-0: CASSANO DECYDUJE, BOER RATUJE KARNEGO W DRUGIEJ POŁOWIE, BY URATOWAĆ GIALLOROSSICH (FOTO)

SAMPDORIA, STANKOVIC: „SŁYSZAŁEM OD MOURINHO I SZANUJĘ GO, PO MECZU PRZYJACIELE JAK WCZEŚNIEJ”

STADION PIETRALATA, CZEGO NIE MA W PROJEKCIE (I MOŻLIWE PRZEBOJE)

HJK HELSINKI-ROMA: INFORMACJE O BILETACH. PIERWSZA FAZA SPRZEDAŻY BILETÓW RUSZA W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 12. SEKTOR GOŚCI W CENIE 25 EURO

FOTO – TRIGORIA: WZNOWIENIE PRZED SAMPDORIĄ. ROZŁADUNEK DLA TYCH, KTÓRZY GRALI PRZECIWKO BETISOWI, PRACA NA BOISKU DLA POZOSTAŁYCH

MAKSYMALNE NASŁUCHIWANIE: GŁOSY I NASTROJE Z RZYMSKICH FAL POWIETRZNYCH