Przyjdź do „Da Baffo”, królestwa mięsa i kuchni rzymskiej: nie przegap set menu za jedyne 20 euro!

Pasjadosportu.pl » Przyjdź do „Da Baffo”, królestwa mięsa i kuchni rzymskiej: nie przegap set menu za jedyne 20 euro!

da-baffo-cucina-romana

Masz ochotę na mięso najwyższej jakości? Przyjdź i spróbuj w restauracji „Da Baffo, steakhouse specjalizujący się w grillowanych mięsach. Zabytkowa restauracja, otwarta od dobrych 28 lat, znajduje się wVia dei Fulvi, 8 – METRO A Porta Furba.

Mięsożercy” będą mogli spełnić wszystkie swoje zachcianki: tatar, carpaccio, filety, steki i wiele innych, a wszystko to w towarzystwie naszego szerokiego wyboru doskonałych win. Oprócz tych przysmaków mamy doskonałe przystawki, w tym pyszną ręcznie krojoną szynkę w towarzystwie mozzarelli buffalo. Koniecznie trzeba też spróbować przystawki szefa kuchni i domowego antipasto.

„Da Baffo” wymyśliła wspaniałą promocję dla wszystkich klientów: SET MENU ZA JEDYNE 20 EURO, WAŻNE CODZIENNIE OPRÓCZ SOBOTY WIECZOREM.

Jesteście ciekawi? Oto, czym można się cieszyć: bruschetta, stek, dwa dodatki, kawa i woda. Na co czekasz? Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oprócz super mięsa specjalizujemy się w typowych rzymskich daniach: carbonara, cacio e pepe, trippa, coda alla vaccinara, picchiapò, frittata romana con patate, pagliata alla cacciatora i coratella z cebulą z Tropei.

Przyjdź i spróbuj naszych potraw! Czekamy na ciebie „Da Baffo”w jedynym miejscu w Via dei Fulvi, 8 – METRO A Porta Furbajesteśmy otwarci codziennie oprócz poniedziałkowych obiadów i niedzielnych kolacji!

Zarezerwuj swój stolik dzwoniąc lub wysyłając wiadomość przez WhatsApp na adres 329 626 1635. Nie będziecie żałować!!!

Czytaj również:  Sassuolo, Dionisi: "Przeciwko Romie będzie bardzo trudno, ale nie powinniśmy się bać