Przewidywania Waalwijk-Volendam, oto kursy na znak 1

Pasjadosportu.pl » Przewidywania Waalwijk-Volendam, oto kursy na znak 1

Podgląd z dnia 31 Eredivisie, na „Mandemakers Stadion” to z pewnością nie jest mecz na szczycie, ale wyzwanie pomiędzy m.in Waalwijk oraz Volendam wciąż stawia pod znakiem zapytania trzy bardzo ważne dla obu drużyn punkty.

Gospodarze zajmują obecnie ostatnie miejsce gwarantujące udział w nadchodzących eliminacjach Conference League, natomiast goście są obecnie bezpieczni, ale mają tylko dwa punkty przewagi nad zajmującym trzecie miejsce Excelsiorem.

Typuj już teraz!

Waalwijk, uważaj na opóźnienia!

The Waalwijk nigdy nie zremisowali w swoich poprzednich siedmiu meczach przed własną publicznością. Chłopcy trenowani przez Joseph Oosting po remisie 0-0 zHeerenveenzanotowało pięć zwycięstw i dwie porażki w swoich kolejnych siedmiu domowych meczach.

The Volendam away nie wygrał od 8 stycznia. Na stronie Waalwijk zaczyna od faworytów prognozy, tj znak 1 jest oferowany średnio po 1,85, ale jeśli chcesz podjąć mniejsze ryzyko, możesz spróbować „combo„, które łączy podwójną szansę 1X z Over 1.5.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do grupy GOLLO Telegram, przewidywań Tuttosport© REPRODUKCJA ZASTRZEŻONA

Czytaj również:  Cremonese v Roma: Volpi zajmuje miejsce Manganiello jako AVAR