Przewidywania Bitesize: Bournemouth vs West Ham – 23/04/23

Pasjadosportu.pl » Przewidywania Bitesize: Bournemouth vs West Ham – 23/04/23

Konkurs: Premier League

Rynek: Obie drużyny strzelą gola

Kursy: 5/6 @ PasjadoSportu

Dwie strony, które wciąż mocno spoglądają przez ramię na strefę spadkową, Bournemouth powita West Ham na Vitality w niedzielne popołudnie.

Zaczynając od gospodarzy, którzy ostatnio zaprezentowali się rewelacyjnie na wyjeździe w meczu z Tottenhamem, Bournemouth znajduje się w środku gwiezdnej passy. Ostatecznie wygrywając 3:2 w północnym Londynie, nastroje w obozie Gary’ego O’Neila powinny być jak najlepsze w tym sezonie. Pnący się w górę tabeli Premier League i pragnący złożyć kolejną deklarację w najwyższej klasie rozgrywkowej, The Cherries wygrali cztery z ostatnich sześciu spotkań. Po powrocie z marcowej przerwy reprezentacyjnej, gospodarze niedzielnego meczu wygrali u siebie z Fulham 2:1 i zdobyli dziewięć punktów w czterech poprzednich meczach Premier League. W ciągu ostatnich kilku tygodni drużyna O’Neila naprawdę znalazła kliniczną przewagę w ostatniej tercji, a także zyskała reputację dzięki żywym akcjom. Warto podkreślić, że Bournemouth pięć ze swoich ostatnich siedmiu występów na Vitality zakończyło się trafieniem do siatki obu drużyn.

Jeśli chodzi o gości, którzy na początku tygodnia wbili sobie bilet do półfinału Ligi Europy dzięki wygranej 4:1 z Gent, West Ham zdołał znaleźć kluczowy impuls w kluczowym momencie. W ostatnim meczu Premier League, w którym udało im się zremisować 2:2 z Arsenalem, podopieczni Davida Moyesa przegrali tylko jedno z ostatnich dziewięciu spotkań we wszystkich rozgrywkach. Z tą passą sięgającą aż do 2 marca, West Ham powinien być podekscytowany ostatnim spotkaniem przeciwko niedzielnym gospodarzom. Wygrywając 2:0 z Bournemouth na London Stadium 24 października, kibice neutralni mogą być świadkami przyjemnego widowiska w ten weekend. Zważywszy na to, że cztery z ostatnich pięciu spotkań Młotów kończyły się trafieniami obu drużyn, spodziewamy się podobnego rezultatu na południowym wybrzeżu.

Zakład: Obie drużyny strzelą gola w meczu Bournemouth vs West Ham 5/6 na niedzielny mecz Premier League @PasjadoSportu

Czytaj również:  FC Barcelona łączona z byłym skrzydłowym Realu Madryt Angelem Di Marią