Paulo Sergio: „Mourinho pracuje bardzo dobrze. Dybala może zrobić różnicę”

Pasjadosportu.pl » Paulo Sergio: „Mourinho pracuje bardzo dobrze. Dybala może zrobić różnicę”

paulo-sergio-2

CENTRO SUONO SPORT – Paulo Sergio, były gracz Romy, wypowiedział się do mikrofonów stacji radiowej na temat drużyny Giallorossich i zawodników, którzy zrobili na nim największe wrażenie, w tym Paulo Dybali i Rogera Ibaneza. To są jego wypowiedzi.

Segui la Roma?
„Sempre. W zeszłym tygodniu widziałem Zago pod Curva Sud i też chcę przyjść. Myślę, że Mourinho wykonuje świetną pracę, a drużyna bardzo się poprawiła.”.

Czy są tacy zawodnicy, których lubisz?
„Dybala jest bardzo silny i może zrobić różnicę. Latem przybyło wielu znakomitych zawodników, którzy potrzebują trochę czasu, aby się zadomowić. Piazza w Rzymie jest zawsze wyjątkowa, jest cudowna.”

Ibanez?
’Byłem bardzo zaskoczony, że został powołany, ale spisał się bardzo dobrze i byłem szczęśliwy, że został powołany. Został dokładnie oceniony przez pracowników i z pewnością ten zjazd zrobi mu wiele dobrego.

Czy dziwi cię, że w Romie jest dziś mało Brazylijczyków?
„W mojej drużynie Romy było kilku bardzo silnych graczy, którzy przeszli do mistrzostw świata. W Brazylii jest wiele ciekawych talentów, jak Marcos Leonardo czy Angelo z Santosu, ale teraz trudno o takich młodych zawodników, bo potrzebują czasu.

Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie z Romy?
„Gol przeciwko Juve to najlepsze wspomnienie jakie mam: wygraliśmy wspaniały mecz. Drugi to ewidentnie przeciwko AC Milan, który był silnym zespołem: wygraliśmy, strzeliłem bramkę i wykonałem balet. Moja Roma była już silna i ta grupa wtedy wygrała.”

Czytaj również:  Rynek piłkarski Roma, z Rosji: Bologna i Torino zainteresowane Shomurodovem na styczeń