Otwarcie koniec 2023 roku: Park tematyczny Realu Madryt w Dubaju ogłoszony

Pasjadosportu.pl » Otwarcie koniec 2023 roku: Park tematyczny Realu Madryt w Dubaju ogłoszony

OficjalnyCzy świat na to czekał? Już wkrótce powstanie park tematyczny Realu Madryt. Zgodnie z tym, mistrz Hiszpanii w kategorii rekordów ogłosił współpracę z „Dubai Parks and Resorts”.

W pobliżu Dubaju, stolicy emiratu o tej samej nazwie, powstanie wkrótce „Real Madrid Land” – Foto: IMAGO / Panthermedia„&gtDubaiPowiększ

W pobliżu Dubaju, stolicy emiratu o tej samej nazwie, powstanie wkrótce „Real Madrid Land” Foto: IMAGO / Panthermedia

Kolejna próba projektu z i w Emiratach Arabskich

Z „Real Madrid Resort Island” nic nie wyszło. Gigantyczne plany stworzenia luksusowej wyspy w arabskim emiracie Ra’s al-Chaima szybko upadły po ogłoszeniu ich w 2012 roku. następnie w 2021 roku pojawiły się plotki, że Real Madryt negocjuje z Arabią Saudyjską, aby złożyć ofertę na projekt Qiddiya o wartości miliarda dolarów – część miasta, część parku tematycznego w pobliżu Rijadu. To pachniało sportowym praniem, ale znowu nic się ostatecznie nie zmaterializowało, nie mówiąc już o tym, że królewscy cokolwiek potwierdzili. Teraz jednak sprawy mają się inaczej: w czwartek rano hiszpański mistrz rekordu ogłosił nowy projekt -.. Park tematyczny Real Madryt.

Ma to być przedstawione w istniejącym już „Parki i kurorty w Dubaju” i zostanie zakończona do końca 2023 roku. Park w Dubaju jest już znany z różnych obszarów, więc jest tam obszar Legolandu, obszar Motiongate i obszar Bollywood. A już wkrótce powstanie także strefa poświęcona największemu klubowi świata – pierwszy na świecie park związany z piłką nożną. To nowe doświadczenie pozwoli rodzinom i wszystkim fanom piłki nożnej i sportu, niezależnie od wieku, cieszyć się kulturą najlepszej drużyny piłkarskiej na świeciepiszą Merengues.

Real Park obok Legolandu i Bollywood Park

W parku, którego otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2023 roku, znajdą się m.in „różne atrakcje wokół Realu Madryt”w tym muzeum, mechaniczne i piłkarskie gry zręcznościowe i oczywiście jeden lub dwa punkty sprzedaży. Cel jest jasny: zwiększenie sprzedaży i otwarcie kolejnych rynków, takich jak Bliski Wschód. Plan ten sam w sobie nie jest niczym nowym, co pokazują wspomniane uchwały, zwłaszcza, że Real Madryt prowadził już w Doha dwa sklepy dla kibiców, ale te zostały najwyraźniej w międzyczasie zamknięte. Do tego dochodzi nowo rozszerzony sponsoring główny z Fly Emirates, państwową linią lotniczą Emiratu Dubaju. Czy teraz park tematyczny Realu Madryt odniesie większy sukces? Zwłaszcza, że projekt jest raczej „zwykłym” licencjonowaniem – nazwa i logo za pieniądze. Przecież klub nie powinien mieć zbyt dużych problemów z tym projektem, a główna odpowiedzialność za budowę i eksploatację spoczywa na „Parki i kurorty w Dubaju” kłamstwo.

W związku z sezonem piłkarskim, mamy do przekazania ekscytujące wiadomości

Nasze @dxbparksresorts we współpracy z @realmadriden ogłaszają nowe doświadczenie tematyczne poświęcone najlepszemu klubowi piłkarskiemu XX wieku FIFA, otwarcie do końca 2023 roku

Śledź nas, aby uzyskać więcej aktualizacji! pic.twitter.com/7Crnw3Uz57

– Dubai Holding (@dubaiholding) 17 listopada 2022 r

/21630049872/Realtotal_bet365_News

Czytaj również:  Przewidywania po pierwszej połowie sezonu: czy Real nadal będzie mistrzem?

/21630049872/Realtotal_bet365_mobil_320x50

Read More