Obiektyw

Pasjadosportu.pl » Obiektyw

Liga 1

Lens zagra w Nantes w niedzielę o 17.05 w ramach 24 dnia Ligue 1. Poniżej przedstawiamy zawodników powołanych na ten mecz.

Zapping National Football Wywiad – Podbrzusze amatorskiego futbolu, z Romainem Moliną

W najbliższą niedzielę o 17:05 Racing Club de Lens podejmie FC Nantes w ramach 24 dnia Ligue 1. Poznaj zawodników powołanych na ten mecz, który oczywiście będzie można śledzić na żywo na Foot-National.

Skład Racing Club de Lens:

– Racing Club de Lens (@RCLens) 18 lutego 2023 r

W składzie Sang et Or zabraknie przede wszystkim długotrwałych kontuzji Jimmy’ego Cabota i Wuilkera Farineza, ale także Alexisa Claude-Maurice’a, Stevena Fortesa, Wesleya Saida i Adama Buksy.

Skład FC Nantes:

📋 𝗟𝗲 𝗴𝗿𝗼𝘂𝗽𝗲 𝗰𝗼𝗻𝘃𝗼𝗾𝘂𝗲́ przez trenera Kombouaré. #rclfcn pic.twitter.com/07t7X0Ljxr

– FC Nantes (@FCNantes) February 18, 2023

FC Nantes po remisie 1-1 w Turynie w Lidze Europy ma już tylko trzy dni i może liczyć na powrót João Victora i Jaouena Hadjama, którzy nie zakwalifikowali się do Pucharu Europy, a także Andy’ego Delorta, który jest wyłączony na wyjazd do Włoch. Z drugiej strony brakuje Nicollas Pallois, a także Jean-Charles Castelletto, Quentin Merlin (przywodziciel) i Ignatius Ganago (żałoba).

Podsumowując

W najbliższą niedzielę o 17:05 Racing Club de Lens przyjmuje FC Nantes w ramach 24 dnia Ligue 1. Poznaj zawodników powołanych na ten mecz, który oczywiście będzie można śledzić na żywo na Foot-National.

Dziennik

Każdego wieczoru znajdź wybór artykułów w twoja skrzynka pocztowa.

Czytaj również:  Copa del Rey: Druga runda rozlosowana, wciąż bez Realu Madryt