NISII: „Zagadou to zakład, który trzeba przyjąć

Pasjadosportu.pl » NISII: „Zagadou to zakład, który trzeba przyjąć

big-massimo-ascolto-new

Między rynkiem, który wciąż jest otwarty, a celami na sezon: na częstotliwościach radiowych omawiamy możliwe podpisy i dyspozycje oraz szanse Romy w lidze. „Trio atakujące Romy jest wspaniałe i wyjątkowe”, mówi Roberto Pruzzo. „Belotti chce przełomu w swojej karierze, nawet w zespole, w którym na pewno będzie grał mniej. Na pewno nie jest niezbędny dla Romy”, punkt Augusto Ciardi. Z kolei dla Riccardo Trevisani, „gdyby przybył Belotti i obrońca Roma byłaby w walce o mistrzostwo”.

Roma szuka lewego środkowego obrońcy i Federico Nisii wyraża swoje preferencje: „Zagadou to zakład, który trzeba wziąć”. Z kolei Alessandro Vocalelli porównuje Lazio i Romę: „Pierwsi walczą o 4 miejsce, drudzy o pierwszą trójkę”.

_____

To i wiele więcej w „Massimo Ascolto„, felietonie z LAROMA24.IT red. Spacer po najważniejszych audycjach radiowych. Miłego czytania.

_____

Potencjalnie między Lazio a Romą jest spora różnica: mówimy o jednym zespole walczącym o 4 miejsce, a drugim o 3, 2 lub pierwsze (ALESSANDRO VOCALELLI, Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Roma-Lazio? Na papierze są to dwie różne porównywane filozofie: Roma stworzyła zespół, który w najbliższej przyszłości ma wspiąć się na szczyt, zapewne inne są też wymagania ekonomiczne. Myślę, że Roma była silniejsza od Lazio nawet w zeszłym roku, wtedy Biancocelesti wyszli na prowadzenie. W tym roku jest większa różnica, ale musimy to udowodnić (ROBERTO MAIDA, Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Zaniolo? Będzie to zależało jak zawsze od najnowszej oferty, jeśli odpowiednia przyjdzie przed końcem rynku to może odejść. Oczywiście im więcej czasu upływa, tym dynamika staje się bardziej złożona. Każdego dnia, który mija, jestem coraz bardziej przekonany, że zostanie.MASSIMO CECCHINI,Radio, 104.5, Radio Lo Sport)

Belotti dla charakterystyki daje inne rozwiązania w ataku, dlatego Mourinho potrzebuje (GIULIA MIZZONI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Mówiąc o obrońcach, postawiłbym na Zagadou: to prawda, że w ostatnich latach był kiepski, ale przyszedłby do klubu, który ciężką pracą rozwiązał swoje problemy z kontuzjami (FEDERICO NISII, Tele Radio Stereo, 92,7)

Trenerem, który był najbardziej zadowolony jest Mourinho i on był zadowolony z zawodników, którzy moim zdaniem nie mogą zrobić nic złego. Dybala może sprawić, że inni będą grać lepiej, musimy uważać, żeby nie zawinąć Abrahama za bardzo (MARIO SCONCERTI, Tele Radio Stereo, 92,7)


Roma ma wielu zawodników, których trudno umieścić, którzy nie mają programu nauczania, mają niemożliwe kontrakty. Kluivert ma potencjał na mistrza, ale nie udaje mu się tego udowodnić. Abraham nie punktujący to nie problem, rozwiąże go następny. Atakujące trio Romy jest wspaniałe i wyjątkowe (ROBERTO PRUZZO, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino Sport i Wiadomości)

Roma ma problemy z umieszczeniem Shomurodova. Gdybym znalazł klub, oddałbym go i też byłbym zadowolony. Rozumiem, że Roma chce się spieniężyć, ale zostaliby z workiem (NANDO ORSI, Radio Radio, 104,5, Radio Mattino Sport i News)

Chęć oddania zawodników z obowiązkiem wykupu oznacza, że chcesz oddać gorącego kartofla innemu klubowi i nie jest łatwo zakończyć negocjacje (MARIO MATTIOLI, Radio, 104,5, Radio Mattino Sport i Wiadomości)

Historia przemówi za Tiago Pinto, a Veretout został sprzedany za te kwoty ze względu na swoje umiejętności. Belotti chce przełomu w swojej karierze, nawet w zespole, w którym na pewno będzie grał mniej. Na pewno nie jest niezbędny dla Romy (AUGUSTO CIARDI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Roma zrobiła rewelacyjną kampanię zakupową, tym bardziej jeśli pomyślimy o wydanych sumach. Ma absolutnie odpowiednie zamienniki. Roma, dziś jest w pierwszej czwórce, gdyby doszedł Belotti i obrońca byliby w walce o mistrzostwo (RICCARDO TREVISANI, Tele Radio Stereo, 92,7)