Napoli jutro, Zaniolo nie powołany. Mourinho: 'On chciał odejść od miesiąca’. Badanie lekarskie Shomurodova ze Spezią

Pasjadosportu.pl » Napoli jutro, Zaniolo nie powołany. Mourinho: 'On chciał odejść od miesiąca’. Badanie lekarskie Shomurodova ze Spezią

as-roma-press-conference-471

Jutro jest ten wielki dzień. La Rzym zwróci się do Napoli na Stadio Maradona o godzinie 20:45 w meczu obowiązującym do 20 Serie A. Po dwumiesięcznym milczeniu, José Mourinho powrócił do wypowiedzi na konferencji prasowej w przeddzień meczu i poruszył wiele kwestii, w tym sprawę Nicolò Zaniolonegocjacje Chrisa w sprawie przedłużenia umowy Smalling i jego przyszłość. Roma odbyła dziś rano ostatnią sesję treningową, a po południu wyjechała do Neapolu.

Jeśli chodzi o rynek wyjazdowy, Eldor Shomurodov opuści Romę, w rzeczywistości dzisiaj przeszedł badania medyczne z Spezia. Matias Vina z kolei odejdzie tylko wtedy, gdy przybędzie nowy obrońca. Inbound są zainteresowani „Guglielmo Vicario z Empoli i Emil Holm of the Spice.

LINKI DO NAJWAŻNIEJSZYCH WIADOMOŚCI DNIA

Z ANGLII: MOURINHO SFRUSTROWANY SŁABYM WSPARCIEM FINANSOWYM DLA ROMY, CHCE WRÓCIĆ DO CHELSEA

IL MESSAGGERO – NICO ODMAWIA: FURIA ROMY

CORSPORT – VINA AWAY TYLKO JEŚLI PRZYBĘDZIE INNY OBROŃCA

CALCIOMERCATO ROMA: GIALLOROSSI WYPRZEDZAJĄ JUVENTUS O HOLMA, MOŻE BYĆ CZĘŚCIĄ TRANSAKCJI SHOMURODOVA

TRIGORIA, SESJA TRENINGOWA PRZED FINAŁEM WNAPLES: ZANIOLO OBECNY, ALE NIE W SKŁADZIE. PINTO UCZESTNICZY W SESJI (FOTO I WIDEO)

CALCIOMERCATO ROMA: KONTAKTY Z EMPOLI DLA VICARIO, PARISI TEŻ LUBIANY

KONFERENCJA PRASOWA, SPALLETTI: „BEZPOŚREDNIE STARCIE Z ROMĄ, MOURINHO PODNOSI POZIOM PIŁKARSKI. TOTTI? Z NIM TEŻ CHCIAŁBYM POROZMAWIAĆ”

KONFERENCJA PRASOWA, MOURINHO: „ZANIOLO OD MIESIĄCA CHCE ODEJŚĆ. MYŚLĘ O ROMIE, A NIE O SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI”. MAŁGORZATA? PRZEKONANY, ŻE UDA SIĘ ZNALEŹĆ POROZUMIENIE” (FOTO I WIDEO)

CALCIOMERCATO ROMA: TRWAJĄ BADANIA MEDYCZNE SHOMURODOVA ZE SPEZIĄ

TERMINI, ROMA WYJEŻDŻA DO NAPLES: PELLEGRINI I VINA OK, ZANIOLO I KARSDORP NIEOBECNI. BRAWA I DOBRE ŻYCZENIA DLA MOURINHO (FOTO I WIDEO)

MAKSYMALNY ODSŁUCH: GŁOSY I NASTROJE Z RZYMSKIEJ ANTENY

LR24

Czytaj również:  Strootman: "Olimpico to mój dom. Jutro mam nadzieję, że będę mile widzianym gościem"