MŚ w wakacje: Nacho i Vázquez spotykają się z Jesé w Dubaju

Pasjadosportu.pl » MŚ w wakacje: Nacho i Vázquez spotykają się z Jesé w Dubaju

Prywatny

Kadra narodowa dla jednych, wakacje dla innych. Jest 30/31 grudnia zanim Real Madryt znów zagra, ale siedem tygodni do tego czasu nie musi być spędzone na bezmyślnych treningach. Zamiast tego Blancos, którzy nie zostali powołani, będą odpoczywać – a w niektórych przypadkach spędzać czas razem.

Tak samo Nacho Fernández oraz Lucas Vázquez nie są pierwszymi graczami, którzy podróżowali razem. Nowością jest to, że na wakacjach spotkali ex-Blanco: Jesé Rodríguez podzieliła się zdjęciem z dwoma gwiazdami Realu w środę wieczorem. Gdzie Dubaj. Cała trójka znalazła się w składzie awansującej z sezonu 2011/12 drużyny Castilli, m.in.

Tymczasem 29-letni Jesé jest na służbie w tureckim MKE Ankaragücü. Po przeprowadzce latem zanotował 13 występów (trzy gole, dwie asysty) dla promowanej strony, ale Ankaragücü zajmują 16 miejsce w Süler Lig, czyli miejsce spadkowe. Ponieważ Jesé i jego nowi koledzy z drużyny nie będą grać ponownie aż do połowy grudnia, była gwiazda młodzieżowa Realu Madryt będzie mogła wziąć urlop i spotkać się ze starymi przyjaciółmi.

/21630049872/Realtotal_bet365_News

/21630049872/Realtotal_bet365_mobil_320x50

Read More

Czytaj również:  MŚ 2022: Transmisja w TV i Livestream - mecze rundy wstępnej