MŚ 2022 – Kroos: Valverde leci w rundzie wstępnej, Francja przed półfinałem

Pasjadosportu.pl » MŚ 2022 – Kroos: Valverde leci w rundzie wstępnej, Francja przed półfinałem

Drużyna narodowa

Toni Kroos federico Valverde uważa, że Toni Kroos jest w tych tygodniach jednym z trzech najlepszych piłkarzy na świecie, ale nie spodziewa się, że pomoże to znacznie reprezentacji Urugwaju na Mistrzostwach Świata w Katarze.

„Nie sądzę, by Urugwaj przeszedł przez grupę”gwiazda środka pola Realu Madryt obawia się wczesnego wyjścia z turnieju. Powiedział o tym w „Einfach mal Luppen”, swoim podcaście z bratem Feliksem – po czym „Celeste” zdołała tylko zremisować w czwartek z Koreą Południową 0-0. Ich pozostali przeciwnicy w rundzie wstępnej to Portugalia i Ghana.

Fot. Fran Santiago/Getty Images”&gtToni Kroos Real Madryt Powiększ

Kroos nie jest już zawodnikiem międzynarodowym od połowy 2021 roku – Fot. Fran Santiago/Getty Images

Kroos przewiduje równie dość gwałtowny nokaut dla strony francuskiej po tym, jak Karim Benzema musiał wycofać się po kontuzji. „Nie spodziewam się teraz Francji w półfinale. W przypadku Karima, historia jest teraz bardzo gorzka. Widziałem to z bliska przez ostatni miesiąc czy dwa w Madrycie, gdzie grał bardzo nieregularnie. Szczerze mówiąc, nie widzę już Francji jako współfaworytamówi 32-latek, który jest przekonany, że Brazylia dotrze do ostatniej czwórki.

/21630049872/Realtotal_bet365_News

/21630049872/Realtotal_bet365_mobil_320x50

Read More

Czytaj również:  Zmarł były kapitan Red Star Julien Manzano