MAIDA: „Kiedy taki trener jak Mourinho nie zabiera głosu, to coś jest na rzeczy

Pasjadosportu.pl » MAIDA: „Kiedy taki trener jak Mourinho nie zabiera głosu, to coś jest na rzeczy

maksimum-słuchania-nowość

W przeddzień wyzwania przeciwko Fiorentinie, na rzymskiej antenie mówi się o Josè Mourinho: „To między Mou a Romą jest wspaniałą historią miłosną, ale może się skończyć jak wszystko. Trener prosi o gwarancje”, myśl o Augusto Ciardi. „Oczekiwania wobec rynku były inne, ale teraz musi on uczynić cnotę z konieczności”,to słowa Roberto Pruzzo.

_____

To i wiele więcej w’Maximum Listening’, kolumna zLAROMA24.ITkuratorowany przez redakcję. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Zapraszamy do lektury.

_____

Zaniolo? Myślę, że on musi się uspokoić, ze sobą i ze światem. Jego świta musi starać się uspokoić chłopaka, musi na nowo odnaleźć pogodę ducha. Wątpię, że zobaczymy go w takim stanie, w jakim był przed kontuzją (GIANVITTORIO DE GENNARO, Tele Radio Stereo 92,7)

Zaniolo stracił swoją chłopięcość, zawodnik, który uwielbia grać w piłkę już nie istnieje, jest zły na wszystko i wszystkich (GUGLIELMO TIMPANO,Tele Radio Stereo 92,7)

Fiorentina może wywyższyć charakterystykę Romy, ale ich skuteczność w zdobywaniu bramek musi się poprawić. Kiedy taki trener jak Mourinho nie zabiera głosu jest coś…(ROBERTO MAIDA, Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Od Abrahama oczekuję więcej, spodziewam się nieco bardziej wypracowanych bramek. Nie spodziewam się, że jutro będzie wykluczony, myślę, że zacznie. Wypowiedzi Mourinho po Genoi poświadczają niespokojne nastroje wobec klubu, Pinto i niektórych zawodników (GIANLUCA LENGUA,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Jutro spodziewam się 4 osobowej obrony ze strony Mourinho. Mam nadzieję, że znów zagra Bove od pierwszej minuty (ENRICO CAMELIO, Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Dla Romy jutro jest decydujące, jeśli przegra to zespoły z przodu staną się nieosiągalne. Dla Abrahama nie będzie jutro łatwo, Igor i Milenkovic są trudni do pokonania (ROBERTO PRUZZO, Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)


Czytaj również:  Direct Lazio v Sampdoria o 20.45: gdzie oglądać w TV, streaming i prawdopodobne składy

Oczekiwania Mourinho były inne na rynku, ale teraz musi z konieczności zrobić cnotę. Gra z wieloma napastnikami przeciwko Fiorentinie może być niebezpieczna (

ROBERTO PRUZZO,Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Mourinho musi być jaśniejszy w swoich wypowiedziach, jeśli nie czuje, że ta drużyna jest na miarę jego możliwości to musi wyjść i poprosić o odejście (SANDRO SABATINI,Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Szaleństwem byłoby posadzenie Zaniolo na ławce po zamieszaniu, jakie wywołał Mourinho po meczu Roma-Genoa (GIANLUCA LENGUA,Radio Radio, 104,5, Radio Mattino, Sport i Wiadomości)

Przyszłość Zaniolo musi być z dala od Romy: klub mógłby zyskać dobry kapitał, natomiast on grałby spokojniej. Mourinho nie osiąga dobrych wyników (ENRICO CAMELIO,Radio Radio, 104,5, Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Ta między Mourinho a Romą to piękna historia miłosna, ale może się skończyć jak wszystko. Trener prosi o gwarancje (AUGUSTO CIARDI,Tele Radio Stereo, 92,7)

Nie wydaje mi się, żeby Bove grał jutro w Fiorentinie różni się od Genoi ustawieniem meczowym. Kumbulla można wykorzystać na środku lewej, ale trochę się boję tej opcji (ANDREA CORALLO,Tele Radio Stereo, 92,7)

Czytaj również:  Bilety: bilety na mecze Fiorentiny i Empoli trafiają do sprzedaży od godziny 15.00