LIVE

zaniolo-szkolenie-2-styczeń

Pozostał w Romie w zimowym oknie transferowym, ale poza projektem technicznym Giallorossich, Nicolò Zaniolowzbudził zainteresowanie m.in Galatasaray eFenerbahce. Numer 22 jest obecnie w La Spezia po przedłożeniu zaświadczenia lekarskiego z powodu silnego stresu. To są aktualizacje dotyczące przyszłości klasy ’99:

LIVE

23.45 – Potwierdzenie oferty (22 mln, w tym bonusy) wciąż uznanej za niewystarczającą do zamknięcia transakcji przez Roma docierają także od eksperta rynku piłkarskiego. Negocjacje jednak trwają i jutro może okazać się decydującym dniem. Ewentualnej podwyżki spodziewają się również m.in Fenerbahce.

(gianlucadimarzio.com)

22.44 –Oferta z 15 mln plus bonusy, z płatnością w ciągu 3 lat, to wciąż za mało, by otrzymać OK Romy. Pewność osiągnięcia porozumienia określa jednak jako 'ample’ dziennikarz Filippo Biafora na Twitterze. Kontakty w negocjacjach są utrzymywane bezpośrednio przez Friedkina.

Trener #Galatasaray mówi: „#Zaniolo to zawodnik klasy światowej. Bardzo chcielibyśmy mieć go w składzie”. Oferta 15 mln + bonus, z płatnością w 3 lata: wciąż za mało. Jest jednak duża pewność, że dojdzie do porozumienia z #ASRoma (bezpośrednie kontakty z #Friedkin) pic.twitter.com/EI2yheZPNW

– Filippo Biafora (@Fil_Biafora) 5 lutego 2023 r

22.20 – Pewne tło dla negocjacji przedstawia Nicolò Schira na Twitterze: Gatasaray są pewni, że zamkną transakcję w ciągu najbliższych 48 godzin, z możliwymi medycznymi we wtorek. Dyrektorem operacji jest pośrednik George Gardi.

Kulisy – #Galatasaray są pewni sfinalizowania umowy Nicolò #Zaniolo z #ASRoma w ciągu najbliższych 48 godzin. #GalatasaraySK przygotowuje formalności i ewentualne medicals na wtorek. Dyrektorem transakcji jako pośrednik dla #Gala jest George Gardi. #transfery

– Nicolò Schira (@NicoSchira) 5 lutego 2023 r

21.50 – Tym samym Alfredo Pedullà na Twitterze: conference-call do 22.30 dla Zaniolo w Galatasaray.

#Zaniolo-#Galatasaray: conference call do 22.30 czasu włoskiego

– Alfredo Pedullà (@AlfredoPedulla) 5 lutego 2023 r

20.25 – Piłkarski ekspert dodaje, że w najbliższych godzinach spodziewane jest spotkanie twarzą w twarz pomiędzy tureckim klubem a agentem Vigorelliego. Czynione są starania, aby obniżyć klauzulę rozwiązania umowy do 25 milionów.

Czytaj również:  Twitter, życzenia Romka z okazji 25. urodzin Viñy: "Happy Birthday" (VIDEO)

(alfredopedulla.com)

20.10 – Potwierdzenie pochodzi również od nadawcy satelitarnego, który mówi o ofercie, sumującej łatwo osiągalne bonusy, tj 22 mln za outright purchase. Piłkarz wyraził swoje „tak” na transfer, z pensją około 3 milionów za sezon i 35-milionową klauzulą odstępnego, którą próbują obniżyć. Brakuje OK Romy na propozycję Galatasaray.

Zaniolo miał kontakty z innymi byłymi „Włochami” przebywającymi obecnie w Turcji, jak Mertens, Icardi czy Torreira, którzy doradzali mu przyjęcie propozycji.

(PasjadoSportu)

19.50 – Trwają kontakty między Galatasaray a Romą ws Zaniolojak podaje portal ekspercki Rynek Piłkarski, strony wciąż nie są blisko siebie w sprawie ceny i klauzuli odejścia, ale wciąż negocjują, by osiągnąć porozumienie. Klasa ’99, co więcej, otworzyła się na transfer do Turcji, a linia Romy pozostaje niezmienna, czyli sprzedaż go z wolnej ręki.

(gianlucadimarzio.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI

19.30 -intensywne kontakty między Rzym e Galatasaray dla Mikołaja Zaniolo.według informacji od red LAROMA24.IT, gm Tiago Pinto jest w stałym kontakcie z turecką firmą oferującą ok 20 milionów. Klasa ’99 zaakceptowała przeznaczenie – będzie klauzula w jego kontrakcie – i jego prawnicy zostali zaalarmowani. Kluczem do osiągnięcia porozumienia byłaby wartość procentu od przyszłej odsprzedaży zawodnika na rzecz Romy.

LR24

? Intensywne kontakty #Galatasaray-#AsRoma: Nicolò #Zaniolo to znacznie więcej niż sugestia. Pinto w ciągłym kontakcie z tureckim klubem oferującym około 20mln

– laroma24.it (@LAROMA24) February 5, 2023

Zawodnik zaakceptował cel podróży (będzie klauzula w kontrakcie) i jego prawnicy zostali zaalarmowani w tych godzinach. Kluczem do dojścia do szachownic byłaby wartość na procencie od przyszłej odsprzedaży na korzyść Romy

– laroma24.it (@LAROMA24) February 5, 2023

14.37 – Jak pisze Alfredo Pedullà, w ofercie jest m.in Galatasaray18 mln plus 3-4 bonusy, wyjście poza wypożyczenie z prawem i gwarancją odkupu. Roma byłaby skłonna to rozważyć, ale potrzebują „tak” Zaniolo, którego na razie nie ma.

#Zaniolo: oferta #Galatasaray to 18 mln plus 3-4 bonusy, wyjście poza wypożyczenie z prawem i gwarancja wykupu. #Roma byłaby skłonna to rozważyć, ale potrzebujemy „tak” #Zaniolo, którego wciąż nie ma

– Alfredo Pedullà (@AlfredoPedulla) February 5, 2023

11.20 – Wg Gianluca Di Marzio, jest całkowite otwarcieZaniolo na stronie Galatasaray. Turecki klub zaakceptował prośbę m.in Roma transferu bezwarunkowego, ale jest dystans co do liczb. Zawodnik musi się również zgodzić na klauzulę odejścia: Galatasaray jest skłonne wstawić klauzulę unieważnienia, ale chciałoby wyższej kwoty niż ta, której żąda Zaniolo i jego świta. Poniedziałek może być dniem prawdy.

Czytaj również:  Instagram, Dybala do fanów: "Dziękujemy za waszą sympatię, będziemy nadal pracować, aby dać wam satysfakcję, na którą zasługujecie. Forza Roma" (FOTO)

(gianlucadimarzio.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI

07.45 –jak informuje ekspert rynku piłkarskiegoFabrizio Romanogalatasaray chce Zaniolo i oficjalnie rozpoczęło rozmowy mające na celu zabezpieczenie numeru 22. Turecki klub rozmawia o formule transakcji, a sam zawodnik rozważa transfer, gdyż jest pozaRoma.

Zrozumiałe Galatasaray rozpoczęło oficjalne rozmowy w sprawie podpisania Nicolò Zaniolo. AS Roma chce permanentnego ruchu, nie ma mowy o prostym wypożyczeniu – mówi Gala, dyskutując o warunkach transakcji. ????? #Gala

Zaniolo, rozważa tę możliwość teraz, ponieważ jest poza projektem AS Roma. pic.twitter.com/uGWgGZAcL

– Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) February 5, 2023

00.45 – Jak podaje strona internetowa poświęcona negocjacjom, w ostatnich godzinach oba tureckie kluby dokonały m.in sondaży z Romą dla klasy ’99.

Klub Giallorossich nie jest jednak otwarty na umowę wypożyczenia i chce jedynie sprzedać obecny numer 22 outright. Rynek w Turcji zostanie zamknięty w środę 8 lutego i poniedziałek może być decydującym dniem, w którym okaże się, czy oba kluby dojdą do kwot żądanych przez Romę i czy Zaniolo zgodzi się na transfer.

(gianlucadimarzio.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI