LIVE -ag. Zaniolo. Uciążliwe wypożyczenie za 3 mln z obowiązkiem wykupu za 22 mln w przypadku kwalifikacji do Ligi Mistrzów jest gotowe

Pasjadosportu.pl » LIVE -ag. Zaniolo. Uciążliwe wypożyczenie za 3 mln z obowiązkiem wykupu za 22 mln w przypadku kwalifikacji do Ligi Mistrzów jest gotowe

zaniolo-trigoria-26

Pomimo skazania m.in José Mourinhomieć do dyspozycji Zaniolo do końca sezonu, wciąż krążą plotki o jego odejściu już w tym oknie rynkowym. Numer 22 jest poszukiwany przez m.in Tottenham, ale w ostatnich godzinach Milan. Oto aktualizacje na żywo dotyczące negocjacji.

00:02 – Jak dodaje Alfredo Pedullàzaniolo dał pierwszeństwo m.in Milan w porównaniu do Tottenham echce poczekać na ostateczną odpowiedź Rzymna ofertę Rossoneri. Nn w ciągu najbliższych godzin dojdzie do kontaktu między oboma klubami w celu omówienia transakcji.

#Zaniolo chce poczekać na ostateczną odpowiedź #Romy na ofertę #Milanu. Możliwy kontakt między klubami w najbliższych godzinach. Na razie jest „tak” od #Pioli. W odwodzie pozostaje #Tottenham, ale priorytet dla #Milanu (i decyzja Giallorossich)

– Alfredo Pedullà (@AlfredoPedulla) January 23, 2023

23:20 – Według znanego eksperta rynku piłkarskiegoGianluca Di Marziopodczas audycji’Sky Football – The Originali w dzisiejszym spotkaniu pomiędzy agentem zawodnika a m.in Milan, strony uzasadniały złożenie oferty. Rossoneri zaproponowali 18/19 mln plus bonusy, które mają dojść w okolicach 22 , a takżeobowiązek wykupu byłby uruchamiany tylko pod dwoma warunkami: kwalifikacji do Ligi Mistrzów i występów zawodnika. Roma nie chce się zgodzić na taką formułę i żąda większych pieniędzy (35/40 mln).

(PasjadoSportu)

21:36 – Mimo zainteresowania m.in Tottenham e Milan, ang Rzym (przynajmniej na razie) nadal tworzy mur: Zaniolo wyjdzie tylko outright lub na wypożyczenie z gwarantowanym obowiązkiem odkupu.

??? Mur #Pinto pozostaje. Nicolò #Zaniolo daleko od Romy tylko przy transferze definitywnym (lub na granicy wypożyczenia z 'realnym’ zobowiązaniem). Na chwilę obecną z #Trigorii nie ma zmiany warunków sprzedaży ’22’#asroma ???

– laroma24.it (@LAROMA24) January 23, 2023

20:57 – Ewentualna propozycja dot Milan nie próbowałby Rzym. Problem, oprócz liczb, dotyczy także formuły: Giallorossich nie przekonuje wypożyczenie z obowiązkowym wykupem w przypadku kwalifikacji do kolejnego Ligi Mistrzów.

Czytaj również:  FOTO

(tuttomercatoweb.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI

20:28 – Dziennikarz z PasjadoSportu, Angelo Mangianteujawnia, że w najbliższych dniach planowane są nowe spotkania pomiędzy Milan oraz Rzym za Zaniolo.

Kontakty na dziś z agentami #Zaniolo i #Milan. Rossoneri są skłonni włączyć obowiązek odkupienia wypożyczonego zawodnika, w przypadku zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów, za około 25 milionów euro wraz z bonusami. Nowe spotkania spodziewane są w najbliższych dniach. @SkySport

– Angelo Mangiante (@angelomangiante) 23 stycznia 2023 r

20:21 – Według doniesień na stronie rynku piłkarskiego, Zaniolo wyraził swoją całkowitą zgodę na ewentualny transfer do Milan. Rossoneri mogliby otrzymać pieniądze na spłatę uciążliwego kredytu ze sprzedaży m.in Bakayoko: agenci pomocnika są tacy sami jak numer 22 z Roma. Francuz jest blisko m.inAdana Demirspor, a w przypadku pożegnania „Diavolo” pozbyliby się sowitej opłaty i zamienili tę kwotę w negocjacjach z Giallorossimi.

(calciomercato.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEGO ARTYKUŁU

20:15 – Według doniesień internetowego wydania gazety, oferta, którą złożył m.in Milan przygotowywałby się byłby gorszy:3 mln za uciążliwe wypożyczenie i obowiązek wykupu (związany z kwalifikacją do Ligi Mistrzów) za 15 mln plus bonusy. Zawodnik zaakceptował już transfer do Lombardii, ale na dzień dzisiejszy nie ma żadnego porozumienia między klubami. Strony mogą się jednak spotkać już jutro, gdyż Milan będzie przebywał na Stadio Olimpico na meczu z Lazio.

(corrieredellosport.it)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI

19:50 – Strona internetowa gazety dodaje kolejne szczegóły. Oto wniosek, który m.in.Milan chce sformułować: uciążliwą pożyczkę na 3 mln z prawem wykupu na 22 mln, która zamieniłaby się w zobowiązanie, gdyby Rossoneri dotarli do Ligi Mistrzów. La Rzym żąda jednak okupu bez warunków. Na razie nie doszło do bezpośredniego kontaktu między klubami, ale może do niego dojść w najbliższych godzinach. Przełom wydaje się być bliski.

Czytaj również:  Instagram, Llorente żegna się z Leeds: "Dzięki kibicom, zawsze przy moim boku. Będę kibicował z daleka' (FOTO)

(gazzetta.it)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI

19:20 –strona dziennikarza Gianluca Di Marziodonosi, że Zaniolo wolałby zostać we Włoszech, dlatego m.in Milan milan próbuje już w styczniu. Rossoneri skontaktowali się dziś wcześniej z agentem zawodnika i są gotowi złożyć ofertę z umową wypożyczenia z obowiązkiem wykupu w przypadku zakwalifikowania się do mistrzostw Serie A Liga Mistrzów, ale za nie więcej niż 25 milionów euro (łącznie z bonusami). Decyzja o tym, co zrobić, będzie należała do Romy.

(gianlucadimarzio.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEGO ARTYKUŁU

19:18 – Również ekspert rynku piłkarskiego Alfredo Pedullà potwierdza zainteresowanie Milani już jutro może dojść do bezpośredniego kontaktu między klubami. Rossoneri chcą zaproponować uciążliwą pożyczkę z obowiązkiem wykupu uzależnioną od udziału w kolejnej edycji m.in Ligi Mistrzów około 25 milionów euro. Decyzja będzie należała oczywiście do Roma , a tymczasem Tottenham pozostaje w kręgu zainteresowań. Rozmowy ze 'Spurs’ trwały po południu i jutro ruszą pełną parą.

(alfredopedulla.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI

19:15 – Według dziennikarza Emanuele Zottidziś odbyło się spotkanie pomiędzy świtą Zaniolo oraz kierownictwo ds Milan. Zainteresowanie zostało potwierdzone i Rossoneri byliby skłonni złożyć ofertę już w styczniu, ale tylko na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu uzależnionym od udziału w kolejnymLidze Mistrzów. Milan chce wydać maksymalnie 25 milionów (łącznie z bonusami).

(Tele Radio Stereo)

15:25 -the Tottenham zaproponował nabycie pożyczki z prawem wykupu, która może stać się zobowiązaniem po osiągnięciu określonej liczby występów i zakwalifikowaniu się do kolejnego Ligi Mistrzów. Według raportu na stronie internetowej Football Market może nadejść propozycja ze strony AC Milan, która miałaby polegać na uciążliwym wypożyczeniu z prawem wykupu ustalonym na.22 mln euro. Rossoneri mogą spróbować dokonać przewrotu w najbliższych dniach.

(calciomercato.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI