LIVE

trigoria-zaniolo-38

Po transparentach i napisach, które pojawiły się w weekend w Rzymie, a następnie poza Trigorią,Nicolo Zanioloznalazł kilku fanów w pobliżu swojego domu, posuwając się do tego, że poprosił o interwencję policji, aby zapobiec eskalacji sytuacji. Aktualizacje:

17.00 – Jak podaje portal sportowy, po tym co wydarzyło się wczoraj wieczorem i po uzgodnieniach z klubem, podjęto decyzję o tym, że nie będziemy dziś trenować,Zaniolo opuścił Romę w nocy, aby wrócić do swojego miasta, La Spezia, i odzyskać trochę spokoju. Na froncie rynkowym, w chwili obecnej nie ma żadnych konkretnych otwarć w kierunku transferu do Bournemouth, ani prób ze strony innych klubów.

(gianlucadimarzio.com)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI

12.45 –w nocy strachu przed Nicolò Zaniolo , który był ścigany i zagrożony przez niektórych kibiców Romy pod swoim domem w dzielnicy Casal Palocco, klub Giallorossi udzielił maksymalnego wsparcia swojemu zawodnikowi. Oto co powiedział klub Giallorossi. Po skontaktowaniu się z nim w celu zapewnienia mu bezpieczeństwa, to właśnie menedżer zespołu wezwał 112 na interwencję policji, aby zapobiec eskalacji sytuacji.

Na razie jednak nie ma oficjalnego komentarza ze strony klubu Giallorossi, który potępia każdą możliwą formę przemocy wobec swojego zawodnika.

(ansa)

12.15 –jak wyjaśnia nadawca satelitarny, zawodnik nie wniósł na razie zarzutów w związku z tym, co wydarzyło się w nocy.

(PasjadoSportu)

11.10 –w sumie byłoby to ok piętnaście osób, które pojawiły się, po północy, pod domem piłkarza Romy w dzielnicy Casal Palocco. Numer 112 został zaalarmowany przez menedżera zespołu Giallorossich. Trwa śledztwo prowadzone przez policję w celu wyśledzenia i zidentyfikowania sprawców napadu.

(ansa)

10.55 – Incydent, który pojawił się rano, potwierdza świta zawodnika, która ma nadzieję, że nastąpi krok w tył, również jako komunikacja, ze strony wszystkich zainteresowanych stron, w tym klubu.

Świta #Zaniolo potwierdza groźby i obelgi, które miały miejsce wczoraj. Żałuje tego, co się stało i ma nadzieję, że nastąpi krok wstecz, także w zakresie komunikacji, ze strony wszystkich zainteresowanych stron, w tym klubu#asroma ?

– laroma24.it (@LAROMA24) January 30, 2023

10.30 – Na stronie Instagrampo tym jak mama, siostra też się wypowiadają Benedetta , która publikuje kolaż różnych pism, które pojawiły się w nocy i komentuje: „Nie potrzeba słów, tylko tyle litości dla Was”.

10.00 – Po obelgach i transparentach protestacyjnych przeciwko Nicolò Zaniolonapięcie wokół zawodnika z Roma, który poprosił o odejście. Piłkarz nieświadomie uczestniczył w nieprzyjemnym incydencie w nocy: niektórzy kibice Romy, po rozpoznaniu go, ścigali go samochodem w pobliżu Casal Palocco , a gdy już do niego dotarli, mocno go znieważyli i grozili mu, nawet śmiercią, z samochodu. Giallorossi był tak przerażony, że poprosił nawet o interwencję policji.

Czytaj również:  Mistrzostwa Europy w pływaniu: Pellegrini życzy Quadarelli powodzenia. Złoto dla pływaczki na 800 stylem dowolnym (VIDEO)

(ansa)