LENGUA: „Mourinho narzeka, bo chce więcej zawodników

Pasjadosportu.pl » LENGUA: „Mourinho narzeka, bo chce więcej zawodników

maksymalne słuchanie-nowości

Focus calcioomercato: wzdłuż częstotliwości radiowych Giallorossich omawiamy możliwe manewry w obozie Romy i poza nim. „Mourinho narzeka, bo chce więcej zawodników, ale klub twierdzi, że letni rynek był dobry”, mówi Gianluca Lengua. „Nie sądzimy, że Wijnaldum może od razu rozwiązać problemy drużyny” dodaje Andrea Corallo.

„Smalling – na miejscu Romy nie lekceważyłbym go tak jak w zeszłym roku z Mkhitaryanem”, konkluduje Piero Torri.

_____

To i wiele więcej w’Maximum Listening’, kolumnalAROMA24.ITkuratorowane przez redakcję. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Mourinho narzeka, że chce więcej zawodników, ale klub twierdzi, że letni rynek był dobry. Roma musi sprzedać, żeby kupić. Karsdorp odejdzie na wypożyczenie i zostanie zastąpiony, zobaczymy czy Kumbulla też zostanie sprzedany. Bove pewnie pójdzie do Lecce, bo zdawał sobie sprawę, że nie będzie grał (GIANLUCA LENGUA, Radio, 104.5, Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Karsdorp wyjdzie, ale to potrwa. Jeśli Roma sprzeda go za 1 mln euro, to będzie już dużo…. (AUGUSTO CIARDI,Tele Radio Stereo, 92.7)

Nie sądzimy, że Wijnaldum może od razu rozwiązać problemy drużyny (ANDREA CORAL,Tele Radio Stereo, 92.7)

Jestem pewny Wijnalduma i wierzę, że wkrótce zobaczymy tego zawodnika na boisku (ROBERTO INFASCELLI,Tele Radio Stereo, 92.7)

Smalling? Aby uniknąć niebezpieczeństwa, Roma musi pójść do zawodnika i zaoferować mu może dwa lata zamiast jednego po nieco niższej cenie. Oczekuję, że gracz wybierze swoją przyszłość w rozsądnym czasie (FEDERICO NISII,Tele Radio Stereo, 92.7)

Inter chce zrobić ze Smallingiem taki sam deal jak z Mkhitaryanem, oferując dwuletni kontrakt i możliwość gry w Lidze Mistrzów. Z agentem zawodnika kontaktował się już Inter. Na miejscu Romy nie lekceważyłbym tego tak jak w zeszłym roku z Mkhitaryanem (PIERO TORRI,Tele Radio Stereo, 92.7)