LENGUA: „Głowy niektórych mogą być jutro gdzie indziej, a nie w Torino

Pasjadosportu.pl » LENGUA: „Głowy niektórych mogą być jutro gdzie indziej, a nie w Torino

massimo-ascolto-new

Ostatni mecz przed przerwą dla Romy, która angażuje się jutro przeciwko Torino. A na rzymskiej antenie dyskutują o wyzwaniu przeciwko Granacie i powrocie Dybali: „Wiele osób będzie miało jutro swoje umysły gdzie indziej, a nie na Torino. Nie sądzę, że Dybala zagra”, myśli Gianluca Lengua. „Ryzyko remisu z Torino jest realne. Granata doskonale potrafi zagrać twardy mecz”, mówi Antonio Felici.

_____

To i wiele więcej w „Massimo Ascolto„, felietonie LAROMA24.IT red. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Romowie marnują wyprzedaż, bezwarunkową miłość ludu. Zespół gra w sposób, który nie ekscytuje 60-tysięcznej widowni (ANDREA CORALLO, Tele Radio Stereo 92,7)

Jestem zawiedziony rankingiem Romy, spodziewałem się znacznie więcej pod względem punktowym. 13 punktów od Napoli po 14 meczach to za dużo (AUGUSTO CIARDI, Tele Radio Stereo 92,7)

Ryzyko remisu z Torino jest realne. Granata doskonale potrafi grać twardo, ostro i może łatwo wpędzić Romę w kłopoty (ANTONIO FELICI, Centro Suono Sport, 101,5, Te la do io Tokyo)

Myślę, że to co dzieje się w Karsdorp jest nieproporcjonalne. Biorąc pod uwagę głód jaki panuje w tej roli, nie zdziwiłbym się gdyby przydał się Juventusowi (FRANCO MELLI, Radio Radio 104.5, Lo Sport)

Myślę, że Karsdorp w końcu zostanie powołany, ale nie zagra ani minuty. Wystawienie go na boisku oznaczałoby dla Mourinho cofnięcie tego, co powiedział dwa dni temu. Dybala? Gdyby był zdolny do gry, wystawiłbym go od początku (MATTEO RAIMONDI, Radio Radio 104,5, Lo Sport)

Myślę, że Dybala nie zobaczy go na boisku od początku. Myślę, że jeśli mecz na to pozwoli, to nie zagra ani minuty (ROBERTO MAIDA, Radio Radio 104,5, Lo Sport)

Wielu będzie miało jutro swoje umysły gdzie indziej, a nie na Torino. Myślę, że Dybala nie zagra (GIANLUCA LENGUA, Radio 104.5, Lo Sport)