Klub piłkarski Roma pracuje dla Kluiverta w Fulham: pozytywne spotkanie w Mediolanie między Pinto a agentem Holendra

Pasjadosportu.pl » Klub piłkarski Roma pracuje dla Kluiverta w Fulham: pozytywne spotkanie w Mediolanie między Pinto a agentem Holendra

kluivert-2

Wśród graczy odchodzących z Romy jest Justin Kluivert, powracający z wypożyczenia w Nicei i poza planami José Mourinho: Holender jest na celowniku Fulham. Aktualizacje:

16.00 – W przypadku Kluiverta, Fulham otworzyło możliwość umowy wypożyczenia z opłatą za wykup uzależnioną od utrzymania się angielskiego klubu w Premier League, o co wnioskowała Roma i co przyniosłoby 12 mln euro do kasy Giallorossich. Poinformował o tym specjalistyczny portal rynku piłkarskiego.

(calciomercato.com)

VAI ALLA NEWS ORIGINALE

15.25 – Według aktualizacji strony internetowej eksperta rynku piłkarskiego, właśnie zakończyło się spotkanie, które odbyło się w Mediolanie pomiędzy dyrektorem generalnym Giallorossich Tiago Pinto a Rafaelą Pimenta, agentem Kluiverta. Spotkanie miało pozytywny przebieg, ale strony nie osiągnęły jeszcze ostatecznego porozumienia w sprawie przenosin Holendra do Fulham.

(gianlucadimarzio.com)

VAI ALLA NEWS ORIGINALE

10.45 – Justin Kluivert wygląda coraz dalej od Romy i coraz bliżej Fulham. Jak podaje dziennikarz rynku piłkarskiego Fabrizio Romano na swoim profilu na Twitterze, Holender uzgodnił warunki osobiste z angielskim klubem i teraz jego priorytetem jest jak najszybsze przybycie do Fulham. Dalsze rozmowy dzisiaj, aby znaleźć porozumienie między dwoma stronami.

Justin Kluivert uzgodnił warunki osobiste z Fulham i jego priorytetem jest jak najszybsze dołączenie do angielskiego klubu. Trwają negocjacje z AS Roma. ?⚪️ #FulhamFC

Oba kluby będą starały się znaleźć pełne porozumienie, nowa runda rozmów zaplanowana na dziś. pic.twitter.com/LsC8tcTc4g

– Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) 18 sierpnia 2022

Czytaj również:  BOVE: "Roma v Juventus wygrała dzięki szczegółom. Mourinho bardzo mi pomaga. Dybala jest mistrzem, Pellegrini inspiracją"