Karty raportowe. CAMARA „Dynamika, której brakowało” 6,5

Pasjadosportu.pl » Karty raportowe. CAMARA „Dynamika, której brakowało” 6,5

belotti-betis-roma-2

LAROMA24.IT (Augusto Ciardi) – Betis nie jest wściekłym bykiem, wie, że zakończy rundę na pierwszym miejscu, a podświadomie wydaje się, że wiedzą to również piłkarze Romy, którzy dostosowują się do niepowstrzymanego tempa. Gol, znów spoza pola, jakkolwiek szczęśliwy, przerywa równowagę. W drugiej połowie Betis dryblował jeszcze mniej, nie męcząc się, natomiast Roma podkręciła tempo dzięki Camara. Dzięki niemu Belotti strzela bramki, ale Giallorossi nie toną, częściowo dlatego, że ich baterie nie wydają się naładowane. A w końcu losowanie nikogo nie szokuje. Wręcz przeciwnie.

RUI PATRICIO 6 – Tym razem nie ponosi odpowiedzialności za kolejną bramkę zdobytą zza pola karnego.

MANCINI 6 – Dwie zdecydowane interwencje w pierwszej połowie (wślizg i zablokowanie strzału) potem zwykłe podania.

MAŁGORZATA 6 – Niezaangażowana strona Betisu, która w pierwszej połowie wchodziła na boisko z wtargnięciami.

IBANEZ 6 –Dużo tego samego co Smalling, ale z kilkoma większymi bólami głowy na starcie, bo to obrońca najbardziej powołany do zejścia.

ZALEWSKI 6 – Bardzo słaba pierwsza połowa, w pomocy i zamykaniu, ale ma osobowość, aby odbić się jak biegnie, z inteligentnymi zamknięciami i bardziej polerowanym wkładem ofensywnym.

CRISTANTE 5,5 – Jako środkowy pomocnik dawno nie grał i to widać, mało wspiera i kończy w pajęczynie hiszpańskich podań, potem gdy wychodzi Matic staje się bardziej centralny i czuje się pewniej.

MATIC 5,5 – Pomocnik referencyjny, zawsze w centrum gry, dopóki jest na boisku, ale dziwnie bez jakości i geometrii, która go wyróżnia. Tupnięcie, które go zatrzymuje, pozwala mu złapać oddech. OD 46′ CAMARA 6,5 – Toh, Roma ma pomocnika o innym tempie. Oferuje bieganie, proaktywność, trochę zamieszania i asystę przy wyrównującej bramce. Do ponownego zagrania.

PELLEGRINI 5.5 – Nie zmienia tempa, nie robi różnicy jak w zeszłym sezonie, najmniejsza okoliczność łagodząca nieoptymalna kondycja, ale potrzebuje występu z lat 2021-22, zwłaszcza teraz, gdy brakuje Dybali. OD 88′ EL SHAARAWY SV.

Czytaj również:  Instagram, Dybala: "Razem" (FOTO)

SPINAZZOLA 5,5 – W pierwszej połowie powierzchowna piłka, z której narodziła się bramka Canalesa, biega na stracie i asysta-krzyż udaremniona przez ofsajd Belottiego. Rośnie, ale nie do poziomu wystarczającego. OD 71′ VINA 6 – Wchodzi, bo Spinazzoli zabrakło benzyny, sumiennie wykonuje powierzone mu zadanie.

ABRAHAM 5,5 – Pięćdziesiąt minut, w których nic się o nim nie pamięta. Druga połowa bardziej funkcjonalna i hojna, ale wciąż nie jest płodnym napastnikiem, z którego Roma czerpała jeszcze kilka miesięcy temu.

BELOTTI 6,5 – Sumienni greccy liniowcy, w historycznym kontrze do swoich kolegów, mają łatwą flagę. Za pierwszym razem poparte przez monitorów, za drugim nie. A Gallo zdobywa swoją drugą bramkę w sezonie. OD 76′ BOVE 6 – Czytaj Vina. Uzupełnia środek pola Romy, której koniec końców wystarczy remis.

MOURINHO 6 – Zmiana wywołana twardym faulem, którego doznał Smalling, ale szczęśliwa. Roma zyskuje bowiem dynamikę dzięki Camarze. Obowiązkowe wybory początkowe. Zmiany słuszne, ale nie skomplikowane.

@augustociardi