Inter v Roma, San Siro wyprzedane

Pasjadosportu.pl » Inter v Roma, San Siro wyprzedane

san-siro-campo

Na stadionie San Siro w Mediolanie zapanuje wspaniała atmosfera na Inter v Roma, wielki mecz ósmego dnia mistrzostw i zaplanowany na jutro na godzinę 18:00. Zespół Giallorossich jest wezwany do wykazania się wielką odwagą i oprócz pułapek boiska będzie musiał zmierzyć się z naporem publiczności. Jak poinformowali Nerazzurri poprzez oficjalną notę, wszystkie dostępne bilety na mecz zostały wyprzedane: „Specjalna atmosfera, San Siro wyprzedane. Po przerwie na reprezentacje narodowe, Inter wznawia swoją passę mistrzowską i czyni to w sobotę o godzinie 18:00 przeciwko Romie. Ważny mecz, wszystko do przeżycia: wszystkie bilety na wyzwanie na Meazza zostały sprzedane, ryk San Siro będzie niezwykły.

KASY ZAMKNIĘTE, BRAMY OTWARTE OD 16:00
Nie ma już dostępności biletów, kasy stadionowe pozostaną zamknięte
. Ze względu na wyjątkową frekwencję, zaproszenie dla wszystkich kibiców to udanie się na stadion z dużym wyprzedzeniem przed gwizdkiem inauguracyjnym , w celu dopełnienia procedur kontroli wejścia. Bramki mają być otwarte o 16:00.

Zaleceniem dla wszystkich widzów jest przestrzeganie regulaminu. Należy zająć miejsce wskazane na bilecie. Zaleca się stosowanie masek FFP2, a także unikanie tłumów i częstą sanityzację rąk. Wewnątrz obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Zabronione będzie wnoszenie na stadion następujących przedmiotów: kul, dużych parasoli, zapalniczek, laserów, dymu, flag lub transparentów nie posiadających wcześniejszego zezwolenia, kasków, wózków dziecięcych, wózków i profesjonalnych kamer.”

(inter.it)

VAI AL COMUNICATO UFFICIALE

Czytaj również:  Piłkarska Roma: Branthwaite podoba się w obronie. Koszty 5 mln