Instagram, Zaniolo żegna się z Romą: „Podróż wyjątkowych emocji. Zbyt wiele zostało powiedziane, ale to był zaszczyt. Wiecznie wdzięczni” (VIDEO)

Pasjadosportu.pl » Instagram, Zaniolo żegna się z Romą: „Podróż wyjątkowych emocji. Zbyt wiele zostało powiedziane, ale to był zaszczyt. Wiecznie wdzięczni” (VIDEO)

hellas-verona-roma-zaniolo-2

Z filmem i długą wiadomością na Instagram Nicolò Zaniolo pozdrawia Rzym: Klasa ’99, który trafił do Giallorossich latem 2018 roku w ramach transakcji za Radję Nainggolana do Interu Mediolan, przenosi się na stałe do Galatasaray. „Przyszedłem do was, a wy przyjęliście mnie jakbym był w domu. Sprawiliście, że się rozwijałem, daliście mi szansę, którą starałem się wykorzystać całym sercem, zawsze honorując historię, którą reprezentujecie, walcząc o wasze barwy, pocąc się dla koszulki za każdym razem, gdy ją zakładałem – pisze Zaniolo -.Ta podróż składa się z niepowtarzalnych emocji, które będę cenił na zawsze, jak ten 25 maja ubiegłego roku, ten gol, ten puchar… wszystko nasze.Tak wiele zostało powiedziane, o wiele za dużo, ale teraz, kiedy już się pożegnaliśmy, chcę powiedzieć Wam jedno… To był zaszczyt, wiecznie wdzięczny.

Czytaj również:  Piłkarska Roma: Atletico Madryt również za Soyuncu