Instagram, Tripi żegna się z Romą: „Przywilej, to nigdy nie będzie pożegnanie”. Wiadomości od kolegów z drużyny, a nawet De Rossiego: „Powodzenia” (FOTO)

Pasjadosportu.pl » Instagram, Tripi żegna się z Romą: „Przywilej, to nigdy nie będzie pożegnanie”. Wiadomości od kolegów z drużyny, a nawet De Rossiego: „Powodzenia” (FOTO)

tripi-trigoria-6

W styczniu rozpocznie się nowa przygoda dla Filippo Tripi który przeniesie się do Mura. Piłkarz, który wychował się w sektorze młodzieżowym Giallorossich, powierzył Instagram długą wiadomość: „Dołączyłem w wieku ośmiu lat, gdy byłem tylko dzieckiem, a odchodzę teraz, gdy stałem się dorosły. Po dwunastu latach, z których dwa były kapitanem primavera i udało mi się zrealizować marzenie o dołączeniu do pierwszej drużyny, przyszedł czas na pożegnanie. Chciałem podziękować AS Roma i wszystkim tym, którzy byli częścią mojej podróży w klubie, za to, że pomogli mi się rozwinąć pod każdym względem, ale przede wszystkim pod względem ludzkim. Chcę podziękować trenerowi za wiarę we mnie i danie mi możliwości gry dla drużyny, którą zawsze kochałem i wspierałem. Chcę się pożegnać ze wszystkimi kolegami z drużyny, którzy grali ze mną przez te lata, każdy na swój sposób dał mi coś, czego nigdy nie zapomnę i zawsze będę nosił w sercu.
Dziękuję każdego dnia, że urodziłem się Romanistą i że miałem szczęście i przywilej nosić tę koszulkę i czuć jej ciężar, jakby była wytatuowana na mojej skórze.
Dziękuję za wszystko Romie. Byliście, jesteście i zawsze będziecie moim domem. To nigdy nie będzie pożegnanie. Goodbye Roma”.

Wśród komentarzy znalazła się również wiadomość odDaniele De Rossi („Good luck Fili”), Gonzalo Villar („Jesteś świetnym graczem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem pomiędzy”), Jakub Męcząceedward Bove, Mikołaj Zalewski, Ryszard Calafiori, Ebrima Darboe i Cristian Volpato.

Czytaj również:  Polska: Zalewski powołany na mistrzostwa świata (FOTO)