Instagram, Ibanez: „To jest właściwy duch”. Cristante: „Forza Roma”. Dybala: „Ważne zwycięstwo”. Zalewski: „Zacznijmy od nowa, zjednoczeni!” (FOTO)

Pasjadosportu.pl » Instagram, Ibanez: „To jest właściwy duch”. Cristante: „Forza Roma”. Dybala: „Ważne zwycięstwo”. Zalewski: „Zacznijmy od nowa, zjednoczeni!” (FOTO)

uniesienie-roma-empoli

La Rzym plik Empoli w zaledwie sześć minut i zdobyli kolejne trzy kluczowe punkty, co momentalnie wysyła ich na trzecie miejsce w klasyfikacji. Giallorossi wykorzystali do perfekcji swoją najlepszą broń, czyli rzuty wolne, i zdobyli dwa trafienia, pierwsze autorstwa Ibanez , a drugi z Abraham. Sam środkowy obrońca całą swoją radość wyraził na swoim profilu na Instagramie: „To jest właściwy duch! Daje Roma”.

Bryan Cristante obciąża środowisko: ’Forza Roma’.

Paulo Dybala zadowolony: „Dobra robota!!! Ważne zwycięstwo i do następnego.

„Zacznijmy od nowa, zjednoczeni! Szczęśliwi za 3 punkty i za pierwsze 50 meczów z tą koszulką na sobie”, dodaje Nicola Zalewski również świętujący 50 występów z Romą.

„+3. Daje Romasłowa Stefana El Shaarawy.

Dopinguje również zdobywca drugiej bramki dla Romy, Tammy Abraham: „W domu zawsze lepiej jest zdobywać bramki. Trzymajmy się tego! Daje Roma”.

Daje Roma’, pisze najnowszy nabytek Romy, dzisiejszy debiutant, Diego Llorente.

Czytaj również:  Klub piłkarski Roma: Shomurodov do czwartku ma podjąć decyzję między Cremonese, Torino i Spezią