Gullit: „Slot? Głupotą jest atakowanie Mourinho, on gra inny rodzaj futbolu, ale wygrywa”

Pasjadosportu.pl » Gullit: „Slot? Głupotą jest atakowanie Mourinho, on gra inny rodzaj futbolu, ale wygrywa”

ZIGGO SPORT VOETABL CAFÉ – Ruud przemawiał podczas programu telewizyjnego Gullit, który również skomentował zwycięstwo m.in Roma przeciwko Feyenoord 4-1 na Stadio Olimpico w rewanżowym meczu ćwierćfinału Europa League. „Myślę, że zbyt wielu zawodników Feyenoordu zagrało poniżej swoich możliwości, sprawiali wrażenie zdenerwowanych.”, słowa byłego mistrza Holandii relacjonuje portal sportowy. „On robi coś, co ci przeszkadza, nawet piłkarz uważa to za irytujące. To niewiarygodne, że wygrał w Romie, bo Roma nie wygrywa tak wiele.” dodaje mówiąc o José Mourinho.

Następnie Gullit skrytykował również postawę trenera Feyenoordu, Arne Slotprzeciwko trenerowi Giallorossich: „Jeśli mówisz 'nie bardzo lubię futbol Romy’, to go obrażasz. To głupie, nie powinieneś tego robić. Jeśli spojrzysz na jego CV, to niesamowite, ile trofeów zdobył Mourinho. Gra inny rodzaj futbolu, ale wygrywa”.

(fr12.nl)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEJ WIADOMOŚCI

Czytaj również:  Rynek piłkarski Romy: Zaniolo-Milan porozumienie w sprawie podpisania, ale wciąż brak oferty dla Giallorossich