Friedkin wprowadza także sponsora Toyoty na koszulki treningowe Romy

Pasjadosportu.pl » Friedkin wprowadza także sponsora Toyoty na koszulki treningowe Romy

soccer-serie-a-roma-benevento-2

ILTEMPO.IT (A. AUSTINI) – Oto nadchodzi sponsor, którego w Romie Friedkina nie mogło zabraknąć. Klub Giallorossich jest gotowy do ogłoszenia umowy z Toyotą, japońskim producentem samochodów, dla którego teksański przedsiębiorca jest wyłącznym dystrybutorem w pięciu amerykańskich stanach. Kontrakt będzie obowiązywał przez dwa lata, z opcją przedłużenia na trzeci sezon. Toyota będzie sponsorem zestawu treningowego wszystkich drużyn Romy, w tym drużyn kobiecych i młodzieżowych, a jej marka zostanie wydrukowana na strojach treningowych. Ostatnią firmą, która „wypełniła” tę przestrzeń była firma bukmacherska Betting.

Toyota staje się także nowym dostawcą samochodów dla Romy po wygaśnięciu umowy z Hyundaiem, który do ubiegłego sezonu sponsorował tył koszulek meczowych, a także dostarczał pojazdy do klubu.

Szczególnie zadowoleni z nowej umowy są Friedkinowie, którzy przez ostatnie miesiące prowadzili dialog z Toyotą, aby ułatwić ten „mariaż” z Romą. Wynik nie był w żadnym wypadku przesądzony, w szczególnie delikatnym okresie dla rynku motoryzacyjnego i dla firm w ogóle.

Umowa z Toyotą powinna również przyczynić się w najbliższych tygodniach do określenia trasy Romy w Japonii podczas zimowej przerwy w mistrzostwach do Mistrzostw Świata w Katarze. W Tokio czekają na Mourinho, z marką Toyota nadrukowaną na bluzie treningowej Romy.

VAI ALL’ARTICOLO ORIGINALE

Czytaj również:  Roma v Fiorentina, Włoch: "Wydalenie pochopne. Nie można grać z dziesięcioma ludźmi przeciwko tej drużynie"