FOTO i WIDEO

Pasjadosportu.pl » FOTO i WIDEO

solbakken-trigoria

Pierwsza sesja treningowa 2023 roku: Rzym spotkała się dziś po południu w „Fulvio Bernardini” przez Trigoria by pracować na rzecz powrotu mistrzostw. Giallorossi wznowią swoją kampanię Serie A przeciwko Bolonia w środę o 16.30 na Stadio Olimpico. Uśmiechnięty Leonardo Spinazzola, Stephan El Shaarawy i Paulo Dybala po przybyciu na boisko na trening: „Dzień dobry i szczęśliwego nowego roku’, przesłanie trójki Giallorossich podjęte przez klubowe media.

Ola również obecna z grupą Solbakkennorweski napastnik, którego przybycie do Giallorossich było ogłosił 23 listopada ubiegłego roku przez Romę odbył pierwszy trening z nowymi kolegami z drużyny. AndreaBelottiwrócił po kontuzji do częściowej pracy z grupą.Gini Wijnaldum, z kolei przez kilka dni będzie nadal przeplatał częściowe sesje grupowe z treningami indywidualnymi: dziś holenderski pomocnik pracował sam, trenował też dziś z pierwszą drużyną Jordan Majchrzak, polski napastnik urodzony w 2004 roku, który 30 grudnia podkreślił się asekuracją w teście przeciwko drużynie Primavery.

Podczas dzisiejszej sesji treningowej w grupie zawodników ubranych na zielono byli Mancini, Celik, Vina, Camara, Pellegrini, Zaniolo, Dybala, Belotti i Majchrzak; na czerwono Kumbulla, Ibanez, Zalewski, Spinazzola, Cristante, Shomurodov i Volpato; na niebiesko Solbakken, El Shaarawy, Smalling, Matic, Abraham, Karsdorp, Tahirovic i Bove.

Podczas ćwiczeniaMourinhodawał swoim ludziom wskazówki i dopingował ich:„Nie interesuje mnie bieganie, interesuje mnie piłka”, „Brawo Nico, dobry Leo”, „Nie traćmy piłki”, „Nadajmy rytm”.Znaczną część sesji treningowej prowadził zastępca Mourinho, Salvatore Foti,wrócił do pracy w Trigorii po nieobecności na tournée w Japonii, ponieważ był zaangażowany w kurs Coverciano i przepadek na obozie treningowym w Algarve z powodu grypy:„Jeden prowadzi, drugi pierwszy”, „Grać czysto”, „Krótszy, kilka metrów”, „Atakować piłkę Eldor”.

Pierwszy trening w 2023 roku ?
Pierwszy trening Oli Solbakkena #ASRoma pic.twitter.com/x1z9tyqmFq

– AS Roma (@OfficialASRoma) January 1, 2023

?❤️ Dzień dobry i szczęśliwy nowy rok #ASRoma pic.twitter.com/f28cZZ2wN

– AS Roma (@OfficialASRoma) January 1, 2023

? Ola #ASRoma pic.twitter.com/1fU4rvXbDG

– AS Roma (@OfficialASRoma) January 1, 2023