FOCOLARI: „Frattesi w Romie właściwą operacją

Pasjadosportu.pl » FOCOLARI: „Frattesi w Romie właściwą operacją

maksymalne słuchanie-nowości

Między rynkiem, oczekiwaniem na powrót Dybali a obozem treningowym w Portugalii. „Frattesi w Romie byłby uczciwą transakcją, także dla Bove, który mógłby udowodnić swoją wartość w Sassuolo”, mówi Furio Focolari na częstotliwościach radiowych Giallorossi. „Nie sądzę, by Frattesi mógł przybyć do Romy w styczniu”, dodaje Gianni Visnadi.

’Jest to niebezpieczna stała, której nie można zmienić’,podsumowuje Antonio Felici mówiąc o meczu towarzyskim z Casa Pia.

Gianluca Lengua wychwala Paulo Dybala: „To jedyny gwiazdorski gracz, jakiego ma Roma, musimy od niego odpocząć”.

_____

To i wiele więcej w’Maximum Listening’, kolumnaLAROMA24.ITkuratorowane przez redakcję. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Z Dybalą to będzie musiała być inna Roma, zarówno pod względem wydajności jak i wyników (ALESSANDRO VOCALELLI,Radio 104,5, Sport)

Dybala to jedyny gwiazdorski zawodnik, jakiego ma Roma, od niego musimy zacząć. Jedynym problemem jest jego kondycja fizyczna, poza tym jest dziesięć kroków powyżej reszty drużyny. To, że został mistrzem świata to tylko przewaga psychologiczna (GIANLUCA LENGUA,Radio 104,5, Sport)

Roma może dostać się do Ligi Mistrzów tylko wtedy, gdy Abraham znów zacznie punktować, Zaniolo zacznie startować, a Mourinho da drużynie pograć. Jeśli te 3 czynniki się spełnią to Giallorossi wygrają Ligę Mistrzów (ILARIO DI GIOVAMBATTISTA,Radio 104,5, Sport)

Dybala powinien się poświęcić i przewidzieć swój powrót jak najbardziej, żeby dojść do formy. Czas, aby Frattesi zrobił skok ilościowy, ma kilka bardzo przydatnych cech dla Romy (ROBERTO PRUZZO, Radio Radio, 104.5, Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Roma odkrywa na nowo wypoczętego i zmotywowanego Dybalę (FERNANDO ORSI, Radio Radio, 104.5, Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Czas Wijnalduma wydaje mi się trochę za długi. Frattesi w Romie byłby uczciwą transakcją, również za Bove, który mógłby udowodnić swoją wartość w Sassuolo (FURIO FOCOLARI,Radio Radio, 104.5,Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Czytaj również:  Dazn nie można zobaczyć, to kontrowersja. Liga A rozważa podjęcie działań prawnych

Dybala jest dla Romy jak Messi dla Argentyny. Giallorossi nie uważają go za zdolnego do pracy, Joya potrzebuje małych wakacji (SANDRO SABATINI, Radio Radio, 104.5,Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Nie sądzę, aby Frattesi mógł przybyć do Romy w styczniu (GIANNI VISNADI, Radio Radio, 104.5,Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Przyznając, że mecze towarzyskie cieszą się zainteresowaniem, w porównaniu z sobotnim meczem z Cadiz wczoraj widzieliśmy kilka małych kroków naprzód przeciwko Casa Pia, zwłaszcza z fizycznego punktu widzenia. To co jednak wyróżnia się zawsze to słaba passa bramkowa i jest to niebezpieczna stała, która nie może się zmienić. Nadzieją jest znalezienie fizycznie gotowej drużyny na 4 stycznia (ANTONIO HAPPY, Sportowe Centrum Dźwięku, 101.5, daję ci Tokio)