FOCOLARI: „Dybala będzie następną 10 Argentyny

Pasjadosportu.pl » FOCOLARI: „Dybala będzie następną 10 Argentyny

maksymalne słuchanie-nowości

Od powrotu Ricka Karsdorpa do grupy po ewentualne zaloty José Mourinho przez portugalską federację, przechodząc przez skupienie się na Paulo Dybali. Na rzymskich częstotliwościach radiowych można znaleźć wiele tematów do dyskusji. „Pochwalam Romę, że zmusiła Karsdorpa do wyjazdu do Portugalii”, mówi Franco Melli. W sprawie ewentualnego pożegnania „The Special One” interweniuje jednak Piero Torri: ’Odbieranie jego spuścizny byłoby dużym obciążeniem dla następcy’. Wreszcie, wg Furio Focolaridybala 'będzie następną 10-tką Argentyny’.

_____

To i wiele więcej w’Maximum Listening’, kolumnaLAROMA24.ITkuratorowane przez redakcję. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Brawo dla Romy za to, że Karsdorp odszedł do Portugalii i sprawił, że Mourinho źle wygląda (FRANCO MELLI, Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Karsdorp? Roma traci przez tę historię startera i ważnego gracza, to poważne z ekonomicznego i technicznego punktu widzenia (ALESSANDRO VOCALELLI,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Karsdorp nie jest wielkim graczem, ale w Romie był praktycznie starterem. Celik nie jest lepszy od Holendra. Myślę, że Dybala wraca bardzo dobrze, nie grał praktycznie, ale dobrze wie, że jest silny i jest alter ego Messiego. Zobaczysz, że będzie on następną 10 Argentyny (FURIO FOCOLARI,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Ale czy oprócz 2-3 zawodników, którzy zawsze grają, jest w tym składzie zawodnik, którego Mourinho lubi (LUIGI FERRAJOLO,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Mourinho odchodzi? Odbieranie jego spuścizny byłoby ciężkie dla następcy (PIERO TORRI,Tele Radio Stereo, 92.7)

Moim zdaniem zobaczymy Wijnalduma z powrotem na boisku między 12 a 15 stycznia. Roma musi wrócić do zdobywania bramek przez swoich napastników (FEDERICO NISII,Tele Radio Stereo, 92.7)

Mourinho nadal chce pracować na boisku każdego dnia, więc na razie nie sądzę, by mógł przyjąć posadę komisarza technicznego (PAOLO ASSOGNA,Tele Radio Stereo, 92.7)

Belotti z powodu tej kontuzji stracił kolejną szansę na dogonienie kolegów z drużyny (EMANUELE ZOTTI,Tele Radio Stereo, 92.7)