FERRAJOLO: „Problem Romy? Nietypowa gra”

Pasjadosportu.pl » FERRAJOLO: „Problem Romy? Nietypowa gra”

maksymalne słuchanie-nowości

Rozdział pomocniczy, ale nie tylko. Na rzymskich częstotliwościach radiowych dyskutuje się o dziale środkowym Giallorossich. „Nie mam zaufania do powrotu Wijnalduma”, mówi Roberto Pruzzo. Riccardo Trevisanizamiast tego skupia się na rynku przychodzącym: „Przybycie Frattesiego byłoby fundamentalne, to inny i przydatny zawodnik, ustawiłby Romę w pozycji do gry na różne sposoby”.

Innym tematem dyskusji jest postać Paulo Dybala. ’Spodziewam się go na boisku już przeciwko Bolognie’, wyjaśnia Emanuele Zotti. ’On jako jedyny daje zmianę tempa do przodu’, dodaje Sandro Sabatini.

’Roma musi spróbować wygrać Coppa Italia’, słowa Angelo Mangiante. Luigi Ferrajolo zamiast tego skrytykował grę Giallorossich: „Do tej pory było to niesmaczne”.

_____

To i wiele więcej w’Maximum Listening’, kolumnaLAROMA24.ITkuratorowane przez redakcję. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

W tym roku brakuje wyników: Roma rozczarowała pod tym względem (ROBERTO MAIDA,Radio Radio, 104.5,Radio sportowe)

Roma to bardzo silny zespół, nawet jeśli nie ma wyposażenia, by wygrać Scudetto. Musi walczyć o rywalizację do końca, pozycja, którą zajmuje w tabeli jest anomalna (ALESSANDRO VOCALELLI,Radio Radio, 104.5,Radio sportowe)

Roma ma dobrych zawodników i kluczowy będzie powrót Wijnalduma do zdrowia. Obecność Mourinho to plus, ale chyba zbyt dużą wagę przywiązuje się do niego z zewnątrz (TONY DAMASCELLI,Radio Radio, 104.5,Radio sportowe)

Od Romy trzeba wymagać więcej, przynajmniej czwartego miejsca (ILARIO DI GIOVAMBATTISTA,Radio Radio, 104.5,Radio sportowe)

Problemem Romy jest nie tyle moduł, co gra, która nigdy nie była przyzwoita. Do tej pory jest to wielka niekompletność (LUIGI FERRAJOLO,Radio Radio, 104.5,Radio sportowe)

Wyniki piłkarzy Romy są poniżej ich potencjału (FRANCO MELLI,Radio Radio, 104.5,Radio sportowe)

Czytaj również:  Dionisi o Frattesim: "Jeden z najlepszych w lidze w atakowaniu przestrzeni"

Chciałbym zobaczyć Dybalę obok Abrahama jako drugiego napastnika, mogłoby się urodzić coś ciekawego. Przy 4-2-3-1 Roma gra lepiej w ataku (GIANLUCA LENGUA,Radio Radio, 104.5,Radio sportowe)

Jestem pewny co do Abrahama (ROBERTO INFASCELLI,Tele Radio Stereo, 92.7)

Spodziewam się, że Dybala wróci zmotywowany z MŚ, Roma potrzebuje jego światła (GIULIA MIZZONI,Tele Radio Stereo, 92.7)

Belotti płaci za brak letnich przygotowań z zespołem. Pierwsza część sezonu 'Gallo’ była niewystarczająca, niewiele pokazał. Solbakken bardzo się przyda i zrobi swoje. Roma musi spróbować wygrać Coppa Italia (ANGELO MANGIANTE,Tele Radio Stereo, 92.7)


Mam nadzieję na lepszą Romę niż ta, którą opuściliśmy. Musimy znaleźć formę najlepszą. Nie mam wiary w powrót Wijnalduma. Mam nadzieję, że Dybala będzie gotowy od razu i że Abraham na nowo odkryje łatwość zdobywania bramek (ROBERTO PRUZZO,Radiowa, 104,5, Radiowy Poranek, Sport i Wiadomości)

Sbez Dybali będzie taka sama Roma jak rok temu. Spodziewam się kilku ważnych sygnałów ( m.inFERNANDO ORSI,Radiowa, 104,5, Radiowy Poranek, Sport i Wiadomości)

Dybala jako jedyny daje zmianę tempa idąc do przodu. Mam nadzieję w Abrahamie, bo z Zaniolo to trio nie jest złe. Niestety nieobecności miały znaczący wpływ (SANDRO SABATINI,Radiowa, 104,5, Radiowy Poranek, Sport i Wiadomości)

Roma musi zacząć odlotowo, inaczej ryzykujemy, że odrzucimy sezon. Ważne jest, żeby zrobić sprinterski start. Moim zdaniem przyjście Frattesiego byłoby fundamentalne, to inny i przydatny zawodnik, umożliwiłby Romie grę na różne sposoby (RICCARDO TREVISANI, Tele Radio Stereo, 92.7)

Mam pewne wątpliwości co do zdolności Pellegriniego do biegania do tyłu. Rzym to najlepsze miejsce do gry w piłkę, to że jest trudne dla piłkarzy to żart (AUGUSTO CIARDI, Tele Radio Stereo, 92.7)

Spodziewam się Dybali na boisku już przeciwko Bolognie (EMANUELE ZOTTI, Tele Radio Stereo, 92.7)