FELICI: „Potrzebujemy nowego bramkarza

Pasjadosportu.pl » FELICI: „Potrzebujemy nowego bramkarza

massimo-ascolto-new

Wraz z zakończeniem tournée po Japonii, nadszedł czas na podsumowanie postępów Romy w lidze i dwóch meczów towarzyskich rozegranych w azjatyckim kraju. „Musimy kupić nowego bramkarza”, komentuje Antonio Felici. Andrea Di Carlo rozwodzi się nad Zalewskim: „Musi znaleźć swoją rolę, inaczej ryzykujemy Florenzi bis”.

_____

To i wiele więcej w „Massimo Ascolto„, felietonie z LAROMA24.IT pod redakcją. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Buona lettura.

_____

Abraham jest dziś nieprezentowalny. Jeśli pozostanie w takim stanie to nie sądzę, aby był zdolny do gry w styczniu. W każdej roli trzeba wziąć się w garść, nawet bramkarz (FRANCESCO BALZANI, Centro Suono Sport, 101,5, Te la do io Tokyo)

Roma ma też problem z rolą bramkarza, Rui Patricio już nie do końca przekonuje, a za nim jest Svilar, którego widzieliśmy co robił przy tych kilku okazjach, w których widzieliśmy jak grał, więc może nie w styczniu, ale w czerwcu musimy interweniować i tam (ANTONIO FELICI, Centro Suono Sport, 101,5, Te la do io Tokyo)

W ostatnich trzech meczach spodziewano się skoku jakościowego, ale go nie było. Ja widzę szklankę do połowy pełną, oprócz Napoli, które robi super mistrzostwa, Roma walczyłaby o Scudetto. Ze sportowego punktu widzenia Mourinho ma tylko obsesję na punkcie wygrywania, natomiast Pinto ma obsesję na punkcie relacji z UEFA, więc nigdy nie będzie harmonii w tym aspekcie (PAOLO ASSOGNA, Tele Radio Stereo, 92.7)

Czuję nadmierną ciężkość w stosunku do Romy: wydaje się, że sezon się skończył i że to wszystko było porażką. Wyniki przyjaźni są bezużyteczne, a nawet jak się wygrywa to zawsze są szkodliwe (FEDERICO NISII, Tele Radio Stereo, 92,7)

Volpato ma w swojej charakterystyce jeden na jeden, ma ruchy potencjalnego wielkiego gracza. Zalewski musi odnaleźć swoją rolę, inaczej grozi nam Florenzi bis (ANDREA DI CARLO, Tele Radio Stereo, 92,7)

Czytaj również:  LIVE

Obawiam się śmierci dublera przeciwko Salzburgowi (PIERO TORRI, Tele Radio Stereo, 92.7)