Facebook, oświadczenie Totti Soccer School: „Rodzina Totti jest właścicielem całego kapitału zakładowego szkółki piłkarskiej” (FOTO)

Pasjadosportu.pl » Facebook, oświadczenie Totti Soccer School: „Rodzina Totti jest właścicielem całego kapitału zakładowego szkółki piłkarskiej” (FOTO)

totti-soccer-school-comunicato

Riccardo Totti, brat Francesco, wyjaśnił sprawę z oficjalnym oświadczeniem dotyczącym Totti Soccer School. W ostatnich dniach prasa przypisywała szkółkę piłkarską Ilary Blasi, byłej żonie kapitana, ale ta plotka została zdementowana, gdyż to rodzina Tottiego jest jej właścicielem: „SSD a r.I. Totti Soccer School, w osobie przedstawiciela prawnego Riccardo Totti, w związku z wiadomościami, które ukazały się w prasie i na stronach internetowych niektórych gazet krajowych, precyzuje, że rodzina Totti jest właścicielem całego kapitału zakładowego SSD a r.l. Totti Soccer School, która prowadzi swoją działalność jako szkółka piłkarska w centrum sportowym Longarina należącym do Longarina S.r.l. w SU, które jest również własnością wyłącznie rodziny Totti”.

Czytaj również:  Milan - krok w tył we Florencji pod względem gry i koncentracji. Londyn potrzebuje więcej