Eden Hazard: nie „rozmawiam dużo” z Carlo Ancelottim

Pasjadosportu.pl » Eden Hazard: nie „rozmawiam dużo” z Carlo Ancelottim

WywiadEden Hazard twierdzi, że nie prowadzi intensywnej wymiany zdań z Carlo Ancelottim, w tym sezonie ograniczonej do „raz pięć minut na początku”. Nie mam już tej klasy piłkarskiej, którą miałem w tamtym roku.

Foto: IMAGO / Marca”&gtEden Hazard Carlo Ancelotti Real Madryt Powiększ

Carlo Ancelotti prawie w ogóle nie korzysta z Edena Hazarda – Foto: IMAGO / Marca

„Zidane był smutny z mojego powodu”

MADRYT. Kiedy Carlo Ancelotti niespodziewanie ponownie dołączył do Realu Madryt jako trener w czerwcu 2021 r., nastąpiło również kiełkowanie w Eden Hazard nową nadzieję. Nadzieja na bycie kimś w świecie futbolu, nawet w koszulce Królewskich. „Hazard jest topowym zawodnikiem. Nie osiągnął jeszcze pełni swoich możliwości. Myślę, że nadal będzie. To może być dokładnie ten sezon teraz”tego lata Włoch nagrał się.

Rzeczywistość: otrzeźwiająca dla Belga. O ile za czasów Zinédine’a Zidane’a Hazard wciąż dostawał regularne starty jako lewy skrzydłowy, o ile nie był nieobecny z powodu kontuzji, o tyle za kadencji „Carletto” jest zwykle sprawny – i wciąż zwykle rezerwowy.

Jego relacje interpersonalne z „Zizou” były o wiele lepsze, wszak Francuz długo i mocno naciskał na podpisanie byłej gwiazdy Chelsea FC. „W Realu miałem dobre mecze pod wodzą Zinédine’a Zidane’a. Rozmawialiśmy, gdy wyszedł. Był dla mnie smutny, bo nie poszło tak, jak się spodziewał”31-latek powiedział w wywiadzie dla gazety sportowej L’ÉQUIPE.

Eden Hazard: „Raz pięć minut na początku sezonu”

A jak wygląda wymiana z Ancelottim? „Z Carlo nie rozmawiam zbyt wiele. Raz przez pięć minut na początku sezonu. Nigdy jednak nie rozmawiałem dużo z trenerem. Nie jestem jednym z tych, którzy idą do trenera i mówią mu, że musi zrobić to czy tamto”hazard, którego kontrakt z Blancos obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku, nie wykluczył odejścia latem 2023 roku.

Czytaj również:  Przed Liverpoolem: Benzema wraca do treningów zespołu w Realu Madryt

Napastnik coraz bardziej wygląda, jakby stopniowo zbliżał się do końca swojej niezwykle udanej kariery. W Realu najwyraźniej nie ma prawie żadnych realnych szans na pokazanie wszystkim, na co go stać.

„Nie mam już poziomu z 2018 roku”

„Nie mam już takiego poziomu jak w 2018 roku. Nie pokazuję tego, ale bardzo cierpiałam – psychicznie i fizycznie. Nie wstydzę się tego powiedzieć. w 2018 roku byłem może wśród dziesięciu najlepszych zawodników na świecie”powiedział numer 7, który teraz będzie starał się przynajmniej zabłysnąć dla Belgii na Mistrzostwach Świata w Katarze.

Real Madryt – Jersey 2022/23: Zamów teraz w sklepie internetowym Adidas

/21630049872/Realtotal_bet365_News

/21630049872/Realtotal_bet365_mobil_320x50

Read More