CIARDI: „Wzrost Romów zatrzymał się w Tiranie

Pasjadosportu.pl » CIARDI: „Wzrost Romów zatrzymał się w Tiranie

maksymalne słuchanie-nowości

Pomiędzy obozem, rynkiem wyjazdowym a mundialem, na rzymskich częstotliwościach radiowych poruszanych jest wiele tematów. „Rozwój Romy zatrzymał się na zwycięstwie w Lidze Konferencji”, wyjaśnia Augusto Ciardi. Ilario Di Giovambattistazamiast tego, skupia się na momencie Zaniolo: „Myślę, że nie jest wykorzystywany ze względu na swoje cechy, przydałby mu się coaching w zakresie pracy zespołowej”. Na froncie rynkowym, kto jest zagrożony opuszczeniem Roma w czerwcu to Smalling który według Sandro Sabatini, ’zero parametrów to okazja’. Zamknięcie w sprawie Kataru 2022, z pytaniami o niewykorzystanie Dybala przez argentyńskiego trenera Scaloniego. „Wydaje mi się niemożliwe, że nie zagrał jeszcze ani jednej minuty na mundialu”, jest komentarzem Guglielmo Timpano.

_____

To i wiele więcej w’Maximum Listening’, kolumnalAROMA24.ITkuratorowane przez redakcję. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Miłego czytania.

_____

Rozwój Romy zatrzymał się wraz ze zwycięstwem w Conference League. Od czasu Tirany nie widziałem żadnych postępów (AUGUSTO CIARDI,Tele Radio Stereo, 92.7)

Roma przegrywa, gdy musi mieć ciągłość, ale w bezpośrednich konfrontacjach zawsze dobrze sobie radziła w ostatnich latach (ANDREA CORALLO,Tele Radio Stereo, 92.7)

Wydaje mi się niemożliwe, że Dybala nie zagrał jeszcze ani jednej minuty na mundialu (GUGLIELMO TIMPANO, Tele Radio Stereo, 92.7)

Dybala to nie jest zawodnik na 23 mecze reprezentacji, to jest zawodnik na 50 meczów. W całej swojej karierze znalazł mało miejsca z Argentyną, nie tylko w tym mundialu (ROBERTO INFASCELLI, Tele Radio Stereo, 92.7)

Trener Scaloni orzekł, że Dybala gra tylko wtedy, gdy Messi dozna kontuzji i moim zdaniem nie ma racji. Zawodnik Romy mógłby spokojnie zająć miejsce Maca Allistera lub Alvareza (FURIO FOCOLARI,Radio Radio 104,5, Radio Lo Sport)

Myślę, że Zaniolo nie jest wykorzystywany ze względu na swoją charakterystykę, przydałby mu się trening gry zespołowej. W sprawie odnowienia wszystko zależy od Romy, w tej chwili Friedkins nie dał jeszcze OK dla Pinto (ILARIO DI GIOVAMBATTISTA, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Mam pewne wątpliwości co do wartości Abrahama, ostatni sezon może nie odpowiadać jego realnemu potencjałowi. To nie przypadek, że Juventus też jest na Smallingu, na zero to okazja (SANDRO SABATINI, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Są kluby, które uważnie obserwują Zaniolo. Jeśli nie przedłuży umowy, Roma będzie musiała go sprzedać w czerwcu. Giallorossi nie mają zamiaru składać oferty za Smallinga (STEFANO AGRESTI, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Zaniolo ma coś więcej niż inni, ale jeszcze tego nie zrozumiał. Obecna Roma za bardzo utknęła wokół Mourinho, pierwsze co trzeba wymyślić to co z nim zrobić w czerwcu (GIANNI VISNADI, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)

Abraham nie jest zadowolony, ale Mourinho też nie jest zadowolony z jego występu. W sprawie Zaniolo nic się nie zmieniło, nie było żadnego telefonu z Romy ani nie naciska na przedłużenie umowy (ENRICO CAMELIO, Radio Radio, 104.5, Radio sportowe)