CIARDI: „Friedkin nie myśli o Romie bez Mourinho

Pasjadosportu.pl » CIARDI: „Friedkin nie myśli o Romie bez Mourinho

maksimum-słuchania-nowość

Pomiędzy Mourinho, Zaniolo – z pogłoskami o zainteresowaniu ze stronyArsenal – i pole: wzdłuż częstotliwości radiowych analizowane są różne tematy. „Rok Zaniolo charakteryzował się bardziej upadkami niż wzlotami. Być może transfer dobrze zrobiłby zarówno jemu, jak i Romie”, mówi Fernando Orsi. ’Friedkin nie myśli o Romie bez Mourinho’, stwierdza Augusto Ciardi.

„To, że Mourinho może zostać angielskim menedżerem Romy, to 'plotka’, która pochodzi bezpośrednio od osoby bardzo blisko jego świty” dodaje Francesco Balzani.

_____

To i wiele więcej w„Maximum Listening”, kolumna zlAROMA24.ITkuratorowany przez redakcję. Spacer po najważniejszych programach radiowych w stolicy. Zapraszamy do lektury.

_____

W Coppa Italia na ten moment Roma jest faworytem w parach, nawet z Fiorentiną czy Torino. Dotarcie do finału jest celem, ale nie może być priorytetem, bo priorytetem musi być miejsce w Lidze Mistrzów (ALESSANDRO VOCALELLI,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Coppa Italia nie jest celem prestiżowym, ale bardzo prestiżowym. Patrząc na sytuację Romy w 360°, miejsce w Lidze Mistrzów jest decydujące. Należy dążyć do realizacji obu celów (GIANLUCA LENGUA,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Mourinho jest dobry, bogaty, zaszczycony, a także ma szczęście (ILARIO DI GIOVAMBATTISTA,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Coppa Italia? Ale jak nie skończysz na czwartym miejscu w lidze to jesteś niczym…. (FURIO FOCOLARI,Radio Radio, 104,5, Radio Lo Sport)

Sezon Romy zmienił się wczoraj. W głowie kogoś takiego jak Mourinho liczy się szansa na grę w finale (ANDREA DI CARLO,Radio Romanista 97,7)

Wijnaldum może nadać Romie inny wymiar (PIERO TORRI,tele Radio Stereo 92,7)

______

Nie rozumiem dlaczego Kumbulla jak na razie znalazł mało miejsca, bardzo mi się podobał w niedzielę. Starałbym się o Smallinga ale nie szalałbym za nim, natomiast za Zaniolo wypada ocenić ważne oferty ale moim zdaniem Roma wciąż go potrzebuje (ROBERTO PRUZZO,Radio Radio, 104,5, Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Rok Zaniolo charakteryzuje się bardziej upadkami niż wzlotami. Być może transfer byłby dobry zarówno dla niego, jak i dla Romy (FERNANDO ORSI,Radio Radio, 104,5, Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Friedkin nic nie myśli o Romie bez Mourinho. Z większymi uprawnieniami, na przykład, trener nakreśliłby również linię redakcyjną, wypowiadając się tylko za niego we wszystkim, co dotyczy graczy Romy (AUGUSTO CIARDI, Tele Radio Stereo, 92,7)

Gdyby przyszła dobra oferta za Zaniolo, Roma dobrze by zrobiła, gdyby się nad nią zastanowiła, on potrzebuje trenera, który go rozwinie i zatrudni w roli, która najbardziej mu odpowiada (MARIO MATTIOLI,Radio Radio, 104,5, Radio Poranek, Sport i Wiadomości)

Pinto jest miły, to dobry menedżer i w Benficie zrobił dobre rzeczy, ale nie radził sobie z rynkiem. Trzeba znać zawodników i mieć relacje, rzeczy, które Mourinho umie robić (ANTONIO HAPPY, Centrum Dźwięku Sportu, 101,5, Daję Ci Tokio)

To, że Mourinho mógłby zostać angielskim menedżerem Romy to 'plotka’, która pochodzi bezpośrednio od osoby bardzo blisko jego świty. Powierzenie mu całego zarządzania klubem i rynkiem byłoby, przy braku pieniędzy, jedynym kołem ratunkowym dającym nadzieję na dalsze oglądanie Romy na wielkim poziomie, musimy zobaczyć, czy jest wola ze strony klubu (FRANCESCO BALZANI,Centrum Dźwięku Sportu, 101,5, podaję za Tokio)