Calciomercato Roma, Pinto stawia mur: odejście Zaniolo tylko outright lub na wypożyczenie z obowiązkowym wykupem pewne

Pasjadosportu.pl » Calciomercato Roma, Pinto stawia mur: odejście Zaniolo tylko outright lub na wypożyczenie z obowiązkowym wykupem pewne

rkc-waalwijk-v-as-roma friendly-match-8

Sytuacja dotycząca przyszłości Nicolò Zaniolo robi się coraz goręcej. Numer 22 z Rzym poprosił o dezinwestycję i mimo słów José Mourinho, zainteresowanie niektórych klubów jest coraz bardziej natarczywe. Poza m.in Tottenham, w rzeczywistości także m.in Milan mocno wszedł w wyścig, Rossoneri mieli m.in kontakt z agentem zawodnika dziś i byłby gotowy złożyć ofertę wypożyczenia z obowiązkiem wykupu w przypadku zakwalifikowania się w Champions League. Na chwilę obecną Roma nie jest jednak skłonna przyjąć takiej propozycji :Tiago Pinto w rzeczywistości nie pączkuje ze swojego stanowiska i chce jedynie sprzedać klasę ’99 na zasadzie outright lub na kredyt z praktycznie pewnym obowiązkiem wykupu.

LR24


Jak podaje internetowe wydanie gazety, Milan byłby gotowy do złożenia oferty na podstawie uciążliwego wypożyczenia na 3 mln z obowiązkiem wykupu związanym z kwalifikacją do Ligi Mistrzów na 15 plus bonusy. Roma mogłaby spotkać się z Rossonerimi już jutro, gdyż 'Diavolo’ będą w stolicy na meczu ligowym z Lazio.

(corrieredellosport.it)

PRZEJDŹ DO ORYGINALNEGO ARTYKUŁU

Czytaj również:  Sampdoria kontra Roma, Stankovic: "Porażka kłuje, ale byliśmy równi. Kara? Idealnie po sześciu minutach" (WIDEO)