Cagliari, manita w Perugii: Własny gol Mancosu, Ranieri 4

Pasjadosportu.pl » Cagliari, manita w Perugii: Własny gol Mancosu, Ranieri 4

PERUGIA -.Super Cagliari dominuje w Renato Curi i zatapia Perugia wygrywając z wyraźną przewagą 5-0 w 35. kolejce Serie B. Powstanie Ranieri zrzuca mantrę i chwilowo zajmuje czwarte miejsce zahaczając o Sudtirol, tonący ludzie z Bobry , którzy pozostają na trzecim-ostatnim miejscu czekając na Spal. Absolutne widowisko czerwono-niebieskich upiększone magią m.in Mancosu , który zdobył wspaniałą bramkę.

Perugia-Cagliari 0-5: eurogoal Mancosu

Po 4′ nastąpiła zgrzytliwa dziura w obronie Umbrii po crossie z lewej strony, Lapadula przy szeroko otwartej bramce nie wybacza i odblokowuje mecz dla gości. W 20 minucie kolejny błąd defensywy w wykonaniu m.in Castori z Prelec , który zbiera i strzela trafiając w słupek. W połowie godziny Sardyńczyk podwoił wynik: cross z Azzi z lewej strony, że Zappa nie odchyla się, ale jest przydatny do wypierania Gori , który zobaczył, że piłka trafiła w słupek i do siatki. W 44. minucie drużyna przyjezdna również doprowadziła do trójki, a bramka autorstwa m.in Mancosu jest cudowny: czerwono-niebieski pomocnik widzi Gori poza słupkami i z połowy boiska znajduje 50-metrowy lob, który prześlizguje się pod poprzeczką. Po wznowieniu gry wynik nie uległ zmianie i w 49. minucie Kourfalidis odbiera na skraju terenu odpalając rakietę pod poprzeczkę za pokera Cagliari.

Zobacz galerię

Mancosu, co ty zrobiłeś? Eurogoal z połowy boiska niczym Mascara!

© REPRODUKCJA ZASTRZEŻONA

Czytaj również:  Roma kontra Real Sociedad: 30 szwów na głowie dla Pellegriniego. Wyjazd z Sassuolo, do oceny na rewanż w Lidze Europy