Bitesize Prediction: Ferencvaros vs Bayer Leverkusen – 16/03/23

Pasjadosportu.pl » Bitesize Prediction: Ferencvaros vs Bayer Leverkusen – 16/03/23

Konkurs: Europa League

Rynek: Wygrana Bayeru Leverkusen

Kursy: 21/20 @ PasjadoSportu

Bayer Leverkusen, chcąc dokończyć swoją pracę i zdobyć bilet do ćwierćfinału Ligi Europy w czwartkowy wieczór, uda się do Ferencvaros na mecz drugiej kolejki.

Zaczynając od gospodarzy, choć Ferencvaros może być w drodze po kolejną krajową koronę w 2023 roku, to trzeba przyznać, że węgierscy giganci są w środku ostatniej chwiejności. W zeszłym tygodniu, podczas pierwszego spotkania w Niemczech, podopieczni Stanislava Cherchesova zaprezentowali się bezbłędnie i ostatecznie przegrali na obcej ziemi zasłużenie 2-0. Zdominowani przez większość czasu i wiedzący, że czeka ich wielki test, gdy w czwartkowy wieczór przywitają Leverkusen w Budapeszcie, Zielone Orły również nie zdołały nabrać rozpędu w ostatni weekend. Po koszmarnej pierwszej połowie na własnej ziemi, drużyna Cherchesova doznała szokującej porażki 2-1 z rąk Akademii Puskasa. Należy również podkreślić, że Ferencvaros odniósł tylko jedno zwycięstwo w ostatnich sześciu spotkaniach we wszystkich formatach.

Jeśli chodzi o gości, to Bayer Leverkusen wiedząc, że jest na dobrej pozycji do zdobycia biletu na ćwierćfinał Ligi Europy w czwartkowy wieczór, powinien mieć naprawdę wysokie nastroje w swoim obozie. Po zwycięstwie 2-0 w pierwszej fazie rozgrywek, kiedy to Ferencvaros gościł na BayArenie w zeszłym tygodniu, Xabi Alonso będzie oczekiwał powtórki z rozrywki w tym tygodniu. Podobnie, ostatnio widziany w weekend, kiedy to podniósł się z doskonałego impetu, gdy wyrwał pełne akcji zwycięstwo 3-2 z Werderem Brema, były trener Realu Sociedad widział, jak jego strona wygrywała każde z trzech ostatnich spotkań, uzyskując łączny wynik 9-3. Bayer Leverkusen, który zyskał reputację dzięki swoim ostatnim swobodnym występom w finale, będzie chciał po prostu dokończyć dzieło. Po pięciu meczach niepokonanych we wszystkich rozgrywkach, stawiamy na zwycięstwo na wyjeździe w czwartek.

Zakład: Bayer Leverkusen 21/20 na pokonanie Ferencvarosu w czwartkowym meczu Ligi Europy @PasjadoSportu

Czytaj również:  Xavi "nadal uważa Real Madryt za faworyta", mimo że Barcelona wygrała pierwszą fazę Copa del Rey