Bitesize Prediction: Espanyol vs Celta Vigo – 18/03/23

Pasjadosportu.pl » Bitesize Prediction: Espanyol vs Celta Vigo – 18/03/23

Konkurs: La Liga

Rynek: Ponad 1,5 bramki

Kursy: 4/9 @ PasjadoSportu

Mająca nadzieję na znalezienie drogi do górnej połowy tabeli La Liga w sobotni wieczór Celta Vigo uda się w podróż na RCDE Stadium na spotkanie z Espanyolem.

Zaczynając od gospodarzy, podczas gdy Espanyol mógł uzyskać bardzo potrzebne wzmocnienie w zeszłym miesiącu, ludzie Diego Martíneza nie zdołali utrzymać tego tempa od otwarcia 2023. Ostatni raz widzieliśmy ich w kiepskim stylu na wyjeździe z broniącym tytułu Realem Madryt, który przegrał rutynowo 3-1, a Periquitos patrzą przez ramię na strefę spadkową. Teraz cierpią z powodu porażek w La Liga, a Katalończykom brakuje zaledwie jednego punktu, by znaleźć się w dolnej trójce. W ostatnich siedmiu meczach Martínez odniósł tylko dwa zwycięstwa, a jego zespół ma coraz większy ból głowy z powodu przedłużających się problemów z tyłu. W rzeczywistości, włączając w to porażkę 2-1 z Realem Valladolid 5 marca, należy zauważyć, że Espanyol nie zanotował ani jednego czystego konta w La Liga od końca stycznia.

Jeśli chodzi o gości, którzy w ostatni weekend zaprezentowali się znakomicie, wygrywając u siebie 3-0 z Rayo Vallecano, nastroje w obozie Celty Vigo powinny być naprawdę wysokie. Teraz, kiedy do awansu do górnej połowy brakuje już tylko jednego punktu, podopieczni Carlosa Carvalhala powinni czuć szansę na kolejny sukces w La Liga. Podobnie, podpisując luty kolejnym zwycięstwem 3-0 z Realem Valladolid, były szef Sheffield Wednesday widział, że jego strona przegrała tylko jedno z siedmiu spotkań w kraju. W zeszłym miesiącu Celta wygrała 4-3 z Realem Betis, dzięki czemu odnalazła kliniczną przewagę w końcówce spotkania. Należy zauważyć, że trzy z ostatnich czterech spotkań pomiędzy sobotnimi rywalami zakończyły się wynikiem powyżej 2,5 gola, więc podobny rezultat może zostać osiągnięty po korzystnych kursach.

Zakład: Ponad 1,5 gola w meczu Espanyol vs Celta Vigo 4/9 na sobotnie starcie La Liga @PasjadoSportu

Czytaj również:  CryptoNBA: źródło dochodów zamienione w ból głowy