Betis, Canales: „Obiektywnie pierwsze miejsce w rundzie, nie może nam uciec

Pasjadosportu.pl » Betis, Canales: „Obiektywnie pierwsze miejsce w rundzie, nie może nam uciec

canalas

Jutro na Stadio Benito Villamarín Betis kontra Roma, mecz ważny w czwartym dniu grupy Europa League, po zwycięstwie Hiszpanów 2-1 na Stadio Olimpico. Sergio Canales, przed meczem z Giallorossimi, wypowiedział się na kanałach klubowych na temat sytuacji w rundzie: „W tej chwili naszym celem jest wygranie wszystkich meczów i widząc jak wygląda sytuacja, zespół robi krok do przodu, a zwycięstwo drugiego dnia stawia nas w bardzo dobrej sytuacji. Pierwsze miejsce nie może nam uciec i w czwartek musimy dać z siebie wszystko.”

„Bycie pierwszym to cel priorytetowy. Musimy o to walczyć, mecz w czwartek jest bardzo ważny. Nie jesteśmy zaskoczeni, że stadion jest pełny, ale to i tak niesamowite – jego wypowiedzi relacjonuje hiszpańska strona internetowa -. Najważniejsze są mecze, które mamy teraz. Liga Mistrzów? Trzeba być bardzo konsekwentnym, w trudnych momentach trzeba kontynuować. Celem numer jeden jest Roma, nie ma innego, ale posiadanie celu długoterminowego jest dodatkową motywacją.”

(eldesmarque.com)

VAI ALLA NEWS ORIGINALE

Czytaj również:  Urso (Min. Imprese): "W dniu 10 stycznia spotkanie z najwyższym kierownictwem DAZN, potrzebna jest jasność". Platforma streamingowa: "Disservice spowodowany przez partnera zewnętrznego"