Bayern Monachium

Pasjadosportu.pl » Bayern Monachium

Liga Mistrzów

Gianluigi Donnarumma wypowiedział się dziś wieczorem dla Canal +.

Zapping National Football Puchar Francji: Calais, Quevilly, El-Biar, … największe wyczyny konkurencji

Paris-Saint-Germain zostało w środowy wieczór wyeliminowane z Pucharu Francji. Klub ze stolicy, który jechał do Bayernu Monachium w drugim etapie ostatniej 16-tki Ligi Mistrzów, przegrał dwoma bramkami do zera (3-0 po zsumowaniu) i tym samym odpadł z najpiękniejszych rozgrywek. Gianluigi Donnarumma wypowiedział się po meczu dla Canal +.

Niestety, Liga Mistrzów jest taka, że sprowadza się do szczegółów. W pierwszej połowie mieliśmy szanse, których nie wykorzystaliśmy, a potem ulegliśmy przy pierwszym błędzie. To ogromne rozczarowanie. Jesteśmy źli i rozczarowani, teraz musimy patrzeć do przodu, ponieważ wciąż mamy mistrzostwo. Jesteśmy bardzo rozczarowani. Jestem dumny z bycia w PSG, jestem całkowicie zaangażowany w ten klub i jestem dumny, że jestem jego częścią. Nie żałuję też, że tu przyszedłem. Niestety, wszystko sprowadza się do szczegółów. Musimy być bardziej uważni. Niestety, dziś wieczorem tak się stało, ale teraz musimy podnieść głowy.”

Podsumowując

To były bardziej niż bolesne eliminacje w środowy wieczór dla Paris-Saint-Germain. Stołeczny klub, który udał się do Bayernu Monachium w drugim etapie rundy 16 Ligi Mistrzów, przegrał dwoma bramkami do zera (3-0 na agregacie) i tym samym wyszedł z najpiękniejszych rozgrywek najmniejszymi drzwiami. Gianluigi Donnarumma wypowiedział się po meczu dla Canal +.

Dziennik

Każdego wieczoru znajdź wybór artykułów w twoja skrzynka pocztowa.

Czytaj również:  Troyes: Patrick Kisnorbo wspierany przez zarząd mimo słabych wyników?