Bayern Monachium

Pasjadosportu.pl » Bayern Monachium

Liga Mistrzów

Trener PSG Christophe Galtier próbuje zagmatwać sprawę swojego wyjściowego składu przed środowym starciem w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium (godz. 21).

Zapping National Football Wywiad – Podbrzusze amatorskiego futbolu, z Romainem Moliną

Paris Saint-Germain jedzie do Bayernu Monachium w środę wieczorem na drugi etap remisu w rundzie 16 Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu przegrali 1-0 i teraz czeka ich ciężki test na niemieckiej ziemi. Na kilka godzin przed tym niecierpliwie oczekiwanym starciem Christophe Galtier dokonuje ostatnich poprawek. Podczas dzisiejszej sesji treningowej trener paryżan wypróbował kilka składów drużyn.

Zespół Galtiera jest w trakcie intensywnej sesji treningowej z Nasserem Al-Khelaïfi i Luisem Camposem, którzy byli obecni na Camp des Loges, RMC Sport donosi, że Achraf Hakimi rozegrał całą sesję na prawej flance. Marokańczyk, który walczy z Nordi Mukielem o miejsce w składzie, wydaje się być faworytem do rozpoczęcia meczu z Bawarczykami. Dziennik Sportowy dodaje, że paryżanie próbowali swoich sił w karnych pod koniec sezonu. Widać, że Christophe Galtier chce przygotować swoich zawodników na każdą ewentualność!

Podsumowując

Trener PSG Christophe Galtier próbuje namieszać w kwestii swojego wyjściowego składu przed środowym starciem z Bayernem Monachium (godz. 21:00). Paryski szkoleniowiec wypróbował podczas dzisiejszej sesji treningowej różne składy drużyny.

The Daily

Każdego wieczoru znajdź wybór artykułów w twoja skrzynka pocztowa.

Czytaj również:  Carlo Ancelotti po Supercopa: "Real Madryt wróci"